راننده نسکار Kyle Larson شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق توسط این مجموعه پس از او گفت: n-word طول سیم جریان مسابقه بیش از آخر هفته.

این آخرین نمونه از چگونه همه گیر الهام گرفته از تغییر به مسابقه ای آنلاین است که هنوز هم در نتیجه در دنیای واقعی عواقب برای برخی از رانندگان است. فقط در هفته گذشته راننده نسکار بابا والاس از دست حامی او پس از ترک یک سیم نژاد پس از سقوط مجازی.

لارسون رانندگی در یک رویداد خاص برگزار می شود یکشنبه در iRacingپیشرو سیم مسابقه پلت فرم است که تبدیل به یکی از بالفعل مکان برای رانندگان به رقابت در غیاب دنیای واقعی حوادث است. او گفت: n-word در رانندگان کانال در حالی که ظاهرا در تلاش برای خصوصی برقراری ارتباط با یک دوست.

لارسون عذرخواهی در یک پیام ویدئویی در روز دوشنبه. “من ساخته شده است یک اشتباه و گفت: کلمه ای که هرگز نباید گفته شود. وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن که,” او گفت:. در آن زمان 27 ساله راننده نوشته شده بود تصویری از او در حال حاضر معلق شده است و توسط تیم خود Chip Ganassi مسابقه بدون پرداخت. اعتباری و یک بانک که یکی از لارسون حامیان اصلی با انتشار بیانیه ای گفت: آن را “حمایت از[s] سریع اقدامات صورت گرفته توسط نسکار و Chip Ganassi مسابقه تیم” است و پس از کاهش راننده.

نسکار معلق لارسون برای نقض ورود در سری کتاب قانون که هشدار اقدام تنبیهی را می توان در برابر رانندگان پس از هر “بیانیه عمومی و/یا ارتباطی که انتقاد, به تمسخر و یا در غیر این صورت disparages شخص دیگری بر آن شخص و نژاد و رنگ و عقیده و ملیت و جنسیت و گرایش جنسی ، وضعیت تاهل و مذهب و سن و یا بیماری ناتوان.”

iRacing خود را حتی به حالت تعلیق لارسون از این سرویس به طور نامحدود. “iRacing نظر خود را به استقبال و فراگیر جامعه برای مسابقه علاقه مندان در سراسر جهان” ماساچوست-شرکت بر اساس روز دوشنبه گفت:. “ما سیاست های سختگیرانه در برابر توهین آمیز رفتار و زبان. Kyle Larson زبان شب گذشته در یک جریان آنلاین مسابقه شد هر دو توهین آمیز و نامناسب و نقض ما ورزشی کد.”

مثل همه ورزش های دیگر در سراسر جهان در حال حاضر مسابقه در مکث در حالی که جهان جنگ رمان coronavirus بیماری همه گیر. اما به لطف سال ها از مردمی آنلاین مسابقه و ظهور واقعی سیم کارت سیستم عامل مانند iRacingنرم افزار و درایور باید به سرعت گرفته شده برای در حال اجرا در نژادها مجازی برای کمک به پر کردن شکاف سمت چپ توسط لغو رویدادهای دنیای واقعی. Fox و NBC را حتی شروع به پخش بسیاری از این مسابقات در تلویزیون و بسیاری از رانندگان جریان خود را مشاهده و از هر مسابقه در حرکت یا کشش ناگهانی و یا یوتیوب.

سیم نژاد لارسون بود بخشی از یکشنبه شب یکی بود یکی نبود بیشتر رسمی و یا به شدت ترویج وقایع است. اما از آن بود که یک مسابقه است که شامل یک رشته بیش از 60 رانندگان از انواع مختلف سی رشته های زیادی وجود داشت خاص و ویژه در این رویداد است.

توانایی در بخشی از این سیم کارت مسابقات از راحتی از خانه خود را یکی از دلایل بسیاری برای افزایش مشارکت توسط نرم افزار درایور در هفته های اخیر. اما به عنوان لارسون نشان داد و آن را ممکن است به دریافت یک کمی بیش از حد راحت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de