میزان کالری سوزی در ورزش xbody

 ورزش xbody یا xbody goهر تمرین 20 دقیقه ای بهاندازه 500 تا 700 کالری انرژی استفاده خواهد شد که با این می

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

 ورزش xbody یا xbody goهر تمرین 20 دقیقه ای بهاندازه 500 تا 700 کالری انرژی استفاده خواهد شد که با این میزان تکرار تنها 2 روز در هفته ورزش کفایت می کند . 85HZ: تحریک مطلوب عضلات رشته ای. طی تمرینxbody، عضلات عمیق اسکلتی تحریک میشوند که به تقویت عضلات و استخوانهایی که بدن را راست نگه میدارند، کمک میکنند. چربی سوزی بالا در xbody به علت درگیر شدن تمامی عضلات بدن فرد همچون عضلات اسکلتی، عضله قلب و سیستم تنفسی است . ایکس بادی با بالا بردن سرعت سوخت و ساز و درگیر کردن تمام عضلات بدن می تواند در زمان کمتری شما را به نتیجه دلخواه برساند. 4. تمریناتxbody باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شوند، درحالیکه سایر تمرینات ورزشی لزوما متابولیسم بدن را بالا نمی برند. نکته بسیار جالب اینکه این افزایش متابولیسم و سوخت وساز در مدت زمان بسیار کوتاهی رخ میدهد بطوریکه شما تنها با روزی بیست دقبقه انجام این ورزش شگفت انگیز میتوتنبد به نتیجه دلخواه برسید. افراد شاغلی که مجبورند مدت زیادی را بی تحرک بنشینند، می توانند از این تکنولوژی به نفع خود استفاده کنند.

تکنولوژی بکار رفته در  سیستم xbody سبب می شود تا حین انجام ورزش xbody بخش بسیار وسیعی از ماهیچه های بدن به طور همزمان شروع به فعالیت کنند. الکتروتراپی می تواند فیزیک مردان را به طور چشمگیر و به سرعت بهبود بخشد، و حتی چربی های اطراف شکم را نیز بدون دردسر آب کند. این تمرینات حتی میتوانند به عنوان یک ابزار پیشگیری نیز مورد استفاده قرار گیرند. همانطورکه قبلا ذکر شد این ورزش در مدت زمان بسیار کوتاهی باعث مصرف کالری زیادی میشود و علاوه بر آن بدن تا 72 ساعت بعد از انجام این تمرینات اقدام به ریکاوری کرده و در نتیجه گالری زیادی مصرف میکند که معنی آن این است که تنها دو بار در هفته انجام این ورزش کفایت میکند. اگر مدت زمان طولانی تمرین نکنید، عضلات به وضعیت اولیه باز میگردند. در جهان سوم نه تنها به سمت تکنولوژی های نوپا خیز بر می دارید بلکه عده ای نیز این تکنولوژی ها را به دید فرصت نگریسته و سوار بر ساده لوحی و ولع مردم برای خزیدن در تورهایی که به هر عنوان برایشان پهن می شود با این تکنولوژی های دکان باز کرده و در آتش ولع مردم برای استقبال از این تکنولوژی هایی که تبعات استفاده های طولانی مدت آنها هنوز به درستی در بوته ی آزمایش، قرار داده نشده است می دمند!

یک نوع تمرین تمرینات قدرتی است که افزایش متابولیسم بدن را مورد هدف قرار داده که اگر با رژیم غذایی مناسب همراه شود، نتیجه آن کاهش وزن به همراه ایجاد توده عضلانی بدون چربی است. شما وقتی حرکات قدرتی را بیشتر انجام میدهید، توده عضلانی بدون چربی در بدن افزایش مییابد. 2. نتیجه ای که طی انجام این تمرینات حاصل میشود افزایش توده عضلانی بدون چربی و تناسب اندام و بالا رفتن قدرت عضلانی میباشد. ایکس بادی میتواند به طور خاص این گروههای عضلانی را که در حالت معمول به سختی قابل دسترس هستند، تمرین دهد. اگر افراد استفاده از این دستگاه را زیر نظر متخصص مربوطه، در مراکز درمانی و ورزشی انجام دهند به طور حتم به نتایج شگفت انگیزی دست خواهند یافت البته استفاده از این دستگاه ها بدون حضور و نظارت متخصص مربوطه کاملا اشتباه است. مدولاسیون فرکانس متوسط اجازه می دهد تا فعال سازی سلول های عضلانی به شیوه ای شبه فیزیولوژیکی، و در نتیجه باعث انقباضات بدون تحریک اعصاب شود. xbody جدیدترین فنآوری ورزشی است که در آن از سیستم EMS ( که مختصر سه واژه Electric Muscle Stimulation که به معنای تحریک الکتریکی عضلانی است) استفاده شده است . 1. در این ورزش از متد تحریک الکترونیکی عضلات electric muscle stimulation استفاده میشود که طی آن پالسهای الکترونیکی از طریق دستگاه به عضلات ارسال میشود.

طی هر جلسه تمرینی xbody goبه دلیل به کار گیری موثر و بهینه عضلات چندین برابر ورزش عادی انرژی مصرف میشود. افزایش استفامت، چربی سوزی و انعطافغ پذیری بیشتر از جمله بهترین فوایبد ورزش ایکس بادی است. 7. علاوه بر این موراد ایکس بادی باعث کمک به رفع مشکلات پوستی و سلولیت میشود یعنی از اثرات مفید دیگر این ورزش بر روی بازسازی و جوانسازی سلولهای پوستی است به گونه ای که پالسهای الکترونیکی ارسالی بر روی سلولهای پوستی باعث تحریک و افزایش گردش خون لنفاوی-عروق لنفاوی زیر پوست و اکسیزن رسانی شده کمک به بازسازی پوست میکند؛ و همچنین انقباض عضلانی پوست شده که در نتیحه آن سلولهای پوستی با سرعت بیشتری ترمیم میشوند و روند پیری به تأخیر می افتد. دستگاه xbodyکه معمولاً از طریق یک وسیله پوشیدنی مانند کمربند منتقل میشود، پالسهای الکتریکی کوچکی را به عضلات میفرستد تا هر چهار گروه عضلانی را برای یک تمرین مؤثر هدف قرار دهند.



منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن