مادر قطره کودکان و نوجوانان 72 ساعت اولیه برای بازگشایی مدرسه

سخت کوش مادر و دو او را ترک کرده است کودکان در مدرسه گیتس کامل سه روز قبل از ترم جدید شروع می شود در روز دوشنبه.

سوزان Traherne کاهش یافته است فرزندان او میا و جورج با سه روز ارزش ساندویچ و آب را به مطمئن شوید که وجود دارد هیچ خطر از آنها عدم سازگاری با مطالعات خود را.

نگرانی اصلی او بود و خود را در دراز مدت آموزشی چشم انداز, بلکه این واقعیت است که آنها جیغ و تلاش برای قرار دادن تغییر کوچک تا یا دیگر بینی است.

او گفت: “من واقعا لذت بردم از تحصیل در خانه است. آنها به رنگ برخی از افتضاح پرتره نشان داده هیچ استعداد آنچه برای سازهای خورده تمام مواد غذایی و خواسته های بی پایان بی سوالات.

“اما به عنوان یک پدر و مادر مسئول احساس کردم در حال حاضر – به عنوان در ‘در حال حاضر در حال حاضر این بسیار دوم قبل از رفتن من مجنون’ – بود که زمان برای آنها را به عقب بر گردیم به جریان اصلی تحصیل.

“من hosed آنها را در باغ آنها را مجبور به لباس خود را در معرض خطر خشونت و سپس شروع به پریدن کرد و هر نور قرمز در مدرسه اجرا شود. وجود دارد هیچ چیز قوی تر از عشق مادر.”

میا و جورج صرف خواهد شد و بعد از سه شب پناه در مدرسه دوچرخه ریخته و سهمیه بندی خود ناهار بسته بندی شده. Traherne است و در عین حال تجلیل از فرزند او پیروزی با سوم بزرگ G&T.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im