موتورولا تاشو Razr در نهایت دریافت آندروید 10 روز رسانی

Razr دوباره متولد شد در سال گذشته در قالب یک گوشی هوشمند با یک foldable داخلی صفحه نمایش اما این گوشی متاسفانه

توسط BASHARIATEMROOZ در 23 اردیبهشت 1399

Razr دوباره متولد شد در سال گذشته در قالب یک گوشی هوشمند با یک foldable داخلی صفحه نمایش اما این گوشی متاسفانه راه اندازی شد در حال اجرا در آندروید, 9 ،

چند ماه بعد, موتورولا در نهایت اعلام به روز رسانی به آندروید 10 تاشو Razr امروز. جدید نرم افزار خواهد شد و بدیهی است که به تمامی موضوعات که گوگل بسته بندی شده به آندروید 10 که در آن منتشر شده در سپتامبر گذشته اما انگار بیشتر از موتورولا خود را.

Motorola's foldable Razr finally receives Android 10 update

با این به روز رسانی روی صفحه نمایش خارجی است که این شرکت تماس, نمایش سریع, دریافت برخی از عملکرد گسترش یافته است. شما هم اکنون می توانید تماس مردم بدون باز کردن گوشی خود تنها با کشیدن سمت چپ بر روی نمایش سریع صفحه نمایش برای دسترسی به مخاطبین مورد علاقه خود را. با پاسخ هوشمند و جدید نمایش سریع صفحه کلید شما می توانید حتی به عنوان خوانده شده و پاسخ به پیام ها از محبوب ترین برنامه های روی صفحه نمایش بیرونی.

دوربین ویژگی های رشد کرده اند اجازه می دهد گرفتن عکس های سلفی در راه و حتی بیشتر از قبل از زمانی که دستگاه را بسته است. شما در حال حاضر بیشتر حالت دوربین مانند گروه عکاسی پرتره حالت نقطه رنگ و دیگران. شما دسترسی به دوربین در نمایش سریع صفحه نمایش با کشیدن سمت راست - یا با یک پیچ و تاب و از مچ دست.

علاوه بر این مشاهده سریع صفحه نمایش در حال حاضر می تواند به شما نشان می دهد به نوبه خود توسط نوبه خود ناوبری از نقشه های گوگل و همچنین پخش موسیقی از Spotify در یوتیوب, موسیقی و پاندورا. آن را حتی قابل تنظیم با تم.

اجرای آغاز شده است امروز و به طور معمول باید آن را به بیرون رفتن در مراحل به این معنی که ممکن است چند روز (یا هفته) برای همه Razr واحد در وحشی برای به دست آوردن هیجان انگیز جدید به روز رسانی.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب