موتورولا سوئیچ آن موضع و وعده های اصلی سیستم عامل آندروید به روز رسانی برای لبه+

موتورولا لبه+ است این شرکت اولین گوشی های هوشمند گل سرسبد از MotoMod چادری موتور Z series. این گل سرسبد یک Ver

توسط BASHARIATEMROOZ در 24 اردیبهشت 1399

موتورولا لبه+ است این شرکت اولین گوشی های هوشمند گل سرسبد از MotoMod چادری موتور Z series. این گل سرسبد یک Verizon-منحصر به فرد با 1000 دلار برچسب قیمت است که برای انتشار در 14 ماه مه در ایالات متحده حامل و هنگامی که در ابتدا راه اندازی شد, Motorola تنها قادر به وعده تک و عمده به روز رسانی سیستم عامل (آندروید 11) بود که با انتقاد و ناامیدی.

موتورولا تغییر موضع و در حال حاضر وعده "حداقل دو سیستم عامل آندروید به روز رسانی" برای لبه+ در یک بیانیه کوتاه به زندگی خوانده.

Motorola Edge+ موتورولا لبه+

گوشی های آندروید تمایل به نسبتا کوتاه محصول, چرخه, نسبت به اپل که اغلب عمده در iOS به روز رسانی برای حدود پنج سال است. بنابراین این ایده از گران به گل سرسبد تنها بود با پشتیبانی از سیستم عامل عمده به روز رسانی برای حدود یک سال و نیم چیزی است که طرفداران و صنعت مطبوعات بودند خوشحال نیست.

موتور Z3 و Z4 شد دو دستگاه که دیگر احساس flagships. Verizon اهرمی 5G موتور Mod برای ورایزون 5G شبکه به عنوان یک add-on برای موتور Z3 (که احساس مانند یک بازخوانی از موتور Z2) و موتور Z4 به سادگی احساس مانند یک چاره اندیشی موقت با آن میانی CPU. با Z4, Motorola دیگر گل سرسبد تا آن پرده برداری موتور Edge+ ماه گذشته – و Moto Razr 2019 (اگر شما می توانید تعداد که به عنوان گل سرسبد).

لبه+ بزرگ 6.7" صفحه نمایش OLED دو لبه های منحنی و صفحه نمایش fingerprint scanner همه در یک براق طراحی جدید برای موتورولا. چهار دوربین نصب متشکل از یک 108MP اصلی دوربین های 8MP دوربین تله با 3X زوم و 16MP ultrawide دوربین. نیز وجود دارد یک ToF 3D سنسور برای عکس پرتره.

وجود 5000 میلی آمپر باتری در داخل با توربو شارژ و گوشی مجهز به Snapdragon 865 با پشتیبانی از ورایزون mmWave 5G شبکه. موتورولا لبه+ در حال حاضر یک Verizon-منحصر به فرد گوشی های هوشمند در آمریکا با انتشار تاریخ مارس 14.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن