موتورولا را ارائه می دهد “فروش یک دریافت یک رایگان” معامله برای Moto Razr 2019

موتورولا Razr 2019 بیش از حد گران 1500 $ – اما اگر هزینه آن نیم که ؟ که می توانید مرتب شود هر چند گرفتن وجود دارد. موتورولا در حال اجرا است “buy one get one free” ارتقاء که آیا افت قیمت یک Razr به $750, اما شما باید برای پیدا کردن یک دوست است که می خواهد به یکی دیگر.

شما نمی مجبور به پرداخت قیمت کامل جلو, شما می توانید تلفن های همراه برای $42 یک ماه پرداخت بیش از 36 ماه. این گوشی در دسترس است در اصل سیاه و سفید به عنوان به خوبی به عنوان جدید Blush طلا گزینه (شما می توانید یکی از هر رنگ اگر شما می خواهید).

Motorola offers ''buy one, get one free'' deal for the Moto Razr 2019

به هر حال این معامله در دسترس است تنها در ایالات متحده و تنها با ورایزون. توجه داشته باشید که این قرارداد منقضی می شود در مارس 10 در نیمه شب و تنها عرضه محدود گوشی های موجود است.

PS. موتورولا با ما وب سایت ارائه می دهد تخفیف دیگر — تا $100 در گوشی های تلفن مانند موتورولا یکی بیش از حد یک عمل و موتور Z4.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>