موتورولا فقط اضافه شده جالب پیچ و تاب و کمی به آنلاین فاش رویداد دستور غذا. در حالی که ما همه در انتظار بودند برای یک فیلم, جریان, جزئیات جدید موتورولا لبه و لبه+ آنچه که ما به جای یک سرور عدم مقابله با ترافیک و بی موتورولا وب سایت.

پس از آن رو به بالا ما تو را دیدم یک زن و شوهر از صفحات محصول جدید و یک دسته از فیلم های اختصاص داده شده به آن جدید flagships.

به هر حال ما در حال حاضر چند فیلم رسمی برای لذت بردن از. فراتر از معمولی خود را کوتاه و شیرین ad-سبک تبلیغی کلیپ برای گوشی های جدید ما همچنین برخی از جزئیات بیشتر در مورد فرایند طراحی و همچنین برخی از جنبه های خاص از لبه+.

این دو دقیقه ای-طولانی حلقه برجسته به نظر می رسد برای پوشش تمام اصول بنابراین شما می دهد که سریع سازمان دیده بان اگر شما در عجله هستند. آن را در واقع می رود از طریق کلید طراحی جنبه های لبه+.

فراتر از آن, نیز وجود دارد یک دسته از دیگر موضعی فیلم کوتاه. در هیچ منظور خاص ما کلیپ های پوشش جدید موتورولا صفحه نمایش منحنی. 6.7 اینچ, AMOLED, 90Hz پنل رفتن توسط “بی لبه” بازاریابی نام.

همچنین قطعه با ستایش نسبت به چیزهایی مانند از 5000 میلی آمپر باتری. که ظاهرا با توجه به موتورولا int بزرگترین در حال حاضر در یک 5G تلفن.

بلندگوی استریو راه اندازی می شود خود را تکه کوچک از زمان در زیر نور افکن. و ما نمی توانیم موفق به ستایش موتورولا برای گنجاندن قابل اعتماد-پیر 3.5 میلی متر جک در هر دو موتورولا لبه مدل.

اما طبعا لبه+’s دوربین مدرن راه اندازی خواهد شد احتمالا بیشتر مورد توجه است. شما به دنبال در یک 108MP f/1.8, OIS, چهار-بایر اصلی اهمیت در کنار یک 8MP OIS تله و یک 16MP ultrawide. وانیل موتورولا لبه آمده با برخی از تنزل رتبه در این بخش جایگزین کردن یک 64MP دوربین اصلی.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آن و تغییرات دیگر مانند Snapdragon 756G پردازنده مبادله در ما اعلام خبر این جفت ارز است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de