موتورولا لبه+ teardown نشان می دهد آلومینیوم midframe تعداد زیادی از مس داخل

ما تا به حال موتورولا لبه+ در ستاد برای چند روز اما ما نه در عادت از باز کردن تا ما بررسی واحد (گاه به گاه حرارتی تفنگ! سشوار!’ شعارهای شنیده می شود در دفتر و صرفا زمانی که همه گزینه های دیگر خسته شده اند). بنابراین ما شروع به پریدن کرد در این فرصت به یک نگاه در داخل لبه+ ارائه شده به ما توسط YouTuber PBKreviews.

قبل از او می شود خود اسلحه گرم او اشاره می کند که او را هیجان زده با این گوشی ارائه و انعکاس خود ما احساسات. ما مجموعه ای از هدفون در گوش و یک محافظ به طوری که اروپا به آن یکی بهتر از ما به نظر می رسد.

Motorola Edge+ teardown reveals aluminum midframe, lots of copper inside

به هر حال داخل شدن لبه+ نیاز به برخی از گرما جدی اقدام برای غلبه بر یک چسب قوی. آن را تقریبا به نظر می رسد به عنوان اگر گوشی باید IP68 امتیاز اما این تنها تبلیغ به عنوان چلپ چلوپ مقاوم است.

ما تایید که پشت ساخته شده از شیشه – موتورولا را فشار دهید مواد کمی مبهم در مورد این موضوع. سریع به جلو چند دقیقه و سری 6000 آلومینیوم midframe نازل شده است و همچنین اگر در خارج از آن را تحت پوشش در برخی از پوشش ضخیم.

وجود دارد یک دوز سالم از آنتن های پراکنده در مورد محل (با تشکر از 5G) و همچنین ورق مس بین مولفه های کلیدی هر چند وجود ندارد به نظر می رسد هر جیب مایع برای اتلاف گرما. این 108MP ماژول دوربین به درستی بزرگ در حالی که لرزش موتور در واقع کوچک – هر چند آن را احساس خوب در ما کتاب است.

باتری است بصورتی پایدار و محکم چسب در محل بیش از حد به پشت پانل برای ساخت یک سخت جایگزینی. دو صفحه نمایش منحنی آسان تر نیست به در یا و در این مورد خاص از بین بردن آن منجر به صدمه زدن به آن – اگر آن را امن فرض است که تحت شرایط عادی آن را در حال حاضر شکسته اگر شما در حال تلاش برای حذف آن. در اینجا تمام ویدئو های خود را مشاهده نماييد.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>