Moto G سریع به بیرون درز توسط موتورولا خود را: سه گانه, دوربین, Snapdragon chipset, 2 روز عمر باتری

شما نمی توانید جن در بطری و آن را به همان اندازه سخت به سازمان ملل متحد انتشار یک ویدئو به عنوان Motorola ما کانال یوتیوب پیدا کردم – فیلم کوتاه تبلیغاتی برای Moto G سریع یک “فوق العاده سریع و فوق العاده پاسخگو” تلفن اگر این شعار به باور.

حقیقت این است که گوشی در پایان پایین تر از همه چیز حتی توسط موتور G8 استاندارد. سریع یک نام Snapdragon chipset (با octa-core CPU) و 3GB رم. برای مقایسه گروه G8 است S665 تراشه و 4GB RAM.

Moto G Fast
Moto G Fast
Moto G Fast
Moto G Fast

Moto G Fast

این تلفن را یک ultrawide زاویه دوربین (118°) به عنوان به خوبی به عنوان یک ماکرو کم به دوربین اصلی (مشخصات نامعلوم). این دوربین عکاسی از خود را در یک پانچ سوراخ به عنوان هنجار برای این نسل از G-series.

موتور G سریع خواهد شد که دو روز عمر باتری ادعا می کند که تصویری بدون ارائه جزئیات بیشتر. ما مطمئن هستیم اما این آرم موتورولا به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به یک اثر انگشت خوان است.

توجه داشته باشید که “G بدون شماره” نامگذاری طرح به نوعی برای ما محدود به مدل. ما می دانستیم G Fast رفتن به آمریکا موجب کانال است که ارسال این ویدئو هنوز ما شاهد Moto G Pro راه اندازی در آلمان – rebranded G Stylus. ما ممکن است این را در اروپا چیزی است که ما در حال گرفتن.

پس تبلیغی فیلم آماده اعلام رسمی نمی تواند به مراتب پشت سر.

از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de