مادر جدید قدردانی از آنچه که مهم است و آن مهد کودک

همه چیز تغییر کرده است و هر غریبه و یا سطح براق است که به طور بالقوه یک بردار از عفونت است. در اینجا جدید عادات شما برداشت کرده ام:

نگه داشتن نفس خود را در حالی که راه رفتن گذشته کسی

کسی که نزدیک شدن? می تواند آنها بازدم زرشکی ابرها از ویروس کشنده راست به صورت خود? به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست نفس کشیدن برای کسانی که زن و شوهر از ثانیه تا زمانی که شما آنها را منتقل می کند و سپس شما باید خوب است. حتی پزشکان قطعا توصیه می کنند که.

عبور از جاده برای جلوگیری از مردم

به طور متوسط است انجام بیشتر جاده ها-گذرگاه در یک قدم زدن در خیابان از Frogger. شما در عبور از این راه برای جلوگیری از هل دهنده است که راه را برای جلوگیری از یک بازنشسته با خرید بالا برود از یک طرف خیابان به طفره رفتن تمام خانواده و به طور ناگهانی شما نمی توانید به یاد داشته باشید که در آن شما و یا جایی که شما زندگی می کنند.

تنفر هر کسی که مذاکرات را در سوپر مارکت

سوپر مارکت یک سکوت پر استرس جای سه نقطه چرخ manouvres و وحشت زده چشم به دنبال بیش از facemasks. هر کسی که حتی اگر آن را فقط بر روی تلفن همراه خود را در حالی که انتظار در فاصله خروجی صف نیست این مصرف به طور جدی به اندازه کافی.

شروع زیرزمینی در باشگاه تنیس

بازیکنان به خوبی بیش از دو متر از هم جدا در تنیس اما جامعه و قوانین آن را نمی خواهد اجازه دهید شما بازی کنه. در بر داشت خود را در زیر زمین تنیس باشگاه که در آن شما می توانید با خیال راحت ورزش در یک یقین انگلیسی, راه زندگی مانند یک سفید چادری ممنوع.

نگه داشتن یک چوب بیس بال در پشت درب در مورد این ویروس طول می کشد در قالب انسان

اما دانشمندان نمی دانند که همه چیز و بیشتر از جهش در ویروس می تواند آن را در قالب یک انسان و به خانه شما می آیند. آن را حتی ممکن است لباس مبدل خود را به عنوان یک دوست نزدیک و خویشاوند یا پستچی. اعتماد هیچ کس و نگه داشتن یک دست بر خفاش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de