خانواده طبقه متوسط کمپینگ در باغ پیدا کردن حتی بیشتر از خانواده طبقه متوسط در حال حاضر زندگی در خانه خود را

دبیر خانه تایید کرده است که این کشور می آید با هم به کف زدن برای مراقبین آنها تلویحا به استثنای هر گونه اتباع خارجی زیر £25,000 آستانه.

پس از عبور از نقاط مهاجرت بر اساس لایحه ای که کلاس هر کسی که درآمد زیر آستانه به عنوان ‘ماهر’, Priti پاتل اظهار داشت که تشویق فقط برای ارشد و پرستاران و پزشکان و مشاوران.

او گفت: “اگر شما یک غیر انگلیسی مراقبت کارگر امتناع جمع باربرها و یا در غیر این صورت یکبار مصرف قرار داده و انگشتان خود را در گوش خود را در ساعت 8 بعد از ظهر فردا. کف زدن است نه برای شما.

“همانطور که ما در درد بوده است به روشنی برای دهه گذشته پایین بگیر واقعا تعداد به مردم و در نتیجه سزاوار sneering تحقیر به جای قدردانی است.

“بله, در حال حاضر آنها در حال اجرا ما خدمات بهداشت زنجیره تامین مراقبت از خانه و استراحت در حالی که ما fannying در اطراف با برنامه و نمودار, اما آن را یک انحراف موقت. آنها از هر گونه ارزش بلند مدت است.

“پس لطفا اطمینان حاصل شود که خود را در هفته بزرگداشت تنها به انگلیسی متولد شده و یا بین المللی ادعا اقامت £25k-به علاوه کیفیت و یا شما می خواهید لگد به خارج از کشور بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de