مایکروسافت Cyberpunk با مضمون ایکس باکس می درخشد در تاریکی

مایکروسافت ایجاد کرده است یک نسخه محدود Xbox One X کنسول که مدل دهید در موضوع Cyberpunk 2077. این کنسول شامل کن که تب و تاب بودن در تاریکی لیزر قلم آبی نور LED در جلو و پانل های سفارشی. مایکروسافت همچنین ایجاد یک سفارشی ایکس باکس یک کنترل کننده برای این بسته نرم افزاری که در دسترس خواهد بود در ماه ژوئن.

این یکی از استادانه درست شده Xbox One X طرح های سفارشی ما تا کنون دیده ام و از آن می آید تنها چند ماه پس از مایکروسافت ایجاد اردن با مضمون ایکس باکس برای ارتقاء. شما در واقع قادر به خرید این Cyberpunk 2077 Xbox One X در ماه ژوئن سه ماه پیش از انتشار بازی.

مایکروسافت تریلر برای این کنسول است که لقب “1TB Xbox One X Cyberpunk 2077 نسخه محدود بسته نرم افزاری” به نظر می رسد که شامل یک کپی از این بازی که راه اندازی در سپتامبر. در حالی که مایکروسافت ارائه نمی شود قیمت گذاری و یا یک تاریخ انتشار دقیق این شرکت شده است اذیت کردن کنسول در رسانه های اجتماعی شده است.

مایکروسافت حتی خود را تغییر صفحه خانگی ایکس باکس به نظر می رسد “هک” به ترویج این Xbox One X, بسته نرم افزاری, و آن را مانند به نظر می رسد این تریلر به نظر می رسد کمی زودتر از مارس 20th تاریخ مایکروسافت طعنه قبلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im