Microsoft Surface اواز یا موسیقی دو نفری آمده پیشرفته با قلم پشتیبانی و دقت

مدت کوتاهی پس از برخی از Microsoft Surface Duo مشخصات به بیرون درز اطلاعات در مورد قلم ویژگی های ظاهر شده به عنوان به خوبی. با توجه به ویندوز آخریندستگاه ارائه خواهد شد پیشرفته stylus ادغام و امکانات بهتر مطابقت با تجربه کاربر به طور کلی از سطح دیگر دستگاه های.

بنا به گزارش توسعه دهندگان در حال حاضر در حال کار بر روی آن. طبق گزارش های اندروید ورودی پشته آبدیده شده با پس از آن می توانید با فعال کردن ورودی لمسی از انگشت و قلم در همان زمان و همچنین کار یکپارچه در سراسر هر دو صفحه نمایش.

و از آنجا که سطح قلم به رسمیت می شناسد مختلف سطح فشار مایکروسافت این امکان را به بر روی پلت فرم آندروید به عنوان به خوبی. کشیدن مسائل را از یکی از صفحه نمایش های دیگر را احساس طبیعی و سطح خاص حرکات مانند دو شیر با قلم به تصویر نیز فعال باشد.

Microsoft Surface Duo to come with advanced stylus support and precision

توسعه دهندگان را نیز در ورودی تاخیر به تجربه احساس “طبیعی تر” و هنگامی که با استفاده از سطح قلم برای نقاشی آن را احساس مثل شما در حال خزید قلم در سراسر دو صفحه نمایش های مختلف.

Microsoft Surface Duo to come with advanced stylus support and precision

متاسفانه وجود برخی از چالش های است که توسعه دهندگان تیم به غلبه و عدم وجود شیب ارزش در multi-touch پروتکل یکی از آنها است. آن را ناشی از اندروید هسته لینوکس. ما هنوز هم نمی دانم چه مسائل دیگر ممکن است بوجود می آیند از عدم که مقدار خاص.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, این گزارش ادعا می کند که دستگاه راه اندازی خواهد شد با اندروید 10 بعد از این سال, اما آن را به آندروید 11 مدت کوتاهی پس از.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im