مایکروسافت ساخت می رود, رایگان, مجازی, and more توسعه دهنده متمرکز برای سال 2020

مایکروسافت باز رایگان ثبت نام برای ساخت آن سال 2020 توسعه دهنده رویداد. این به طور معمول یکی از مایکروسافت بزر

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 اردیبهشت 1399

مایکروسافت باز رایگان ثبت نام برای ساخت آن سال 2020 توسعه دهنده رویداد. این به طور معمول یکی از مایکروسافت بزرگترین رویدادهای سال, اما این نرم افزار ساز در حال انجام کارهای متفاوت این زمان در اطراف. ادامه coronavirus همه گیر است مجبور مایکروسافت به طور کامل تجدید نظر در این رویداد اما به جای لغو آن آوردن آن آنلاین رایگان برای هر کسی که برای ثبت نام.

این بدان معناست که توسعه دهندگان خواهد شد و دیگر مجبور به پرداخت $2,395 هزینه ورودی است که به طور معمول در ارتباط با ساخت و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از محتوای در دسترس به صورت رایگان است. مایکروسافت در حال نگه داشتن برخی از آن سنتی کلیدی-سبک دهانه با سخنان افتتاحیه از مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا. 48 ساعته کارگاه های آموزشی را برگزار Twitch این سال است.

در حالی که ساخت به طور معمول ارائه طیف وسیعی از اخبار مایکروسافت این شرکت در دهکدهای کوچک به عقب برنامه های خود را در این زمان در اطراف. سخنان افتتاحیه خواهد بود به مراتب کوتاه تر و, مایکروسافت, مدیر, مدیر برنامه, Scott Hanselman خواهد شد شروع اولین جلسه با تمرکز بر روی توسعه دهندگان. انتظار نیز ظاهر از Julia White, Scott Guthrie, Panos Panay کوین اسکات, Rajesh Jha, Mark Russinovich و بسیاری دیگر.

"آن را ساخت ما فکر این امر می تواند اما آن جاوا ویژه می گوید:" Hanselman. "ما نمی توانیم صبر کنید برای گرد هم آوردن جامعه ما از توسعه دهندگان برای یادگیری اتصال و کد با هم." ساخت 2020 خواهد شد در حال حاضر 48 ساعته مجازی رویداد آغاز می شود که در 19 ماه مه در 8 PT / 11ساعت و همکاران. جلسات مذاکرات و دموی تمام خواهد شد برگزار می شود در سراسر چندین بار مناطق وجود دارد و هنوز هم می شود Q&A جلسات و تعاملی قسمت های پخش.

"ما متعهد به حمایت از توسعه دهندگان با مقرون به صرفه و کارآمد نوآوری است که مردم زندگی راحت تر و بهتر به خصوص در زمان نامشخص" توضیح می دهد که Hanselman. به عنوان مایکروسافت متمرکز ساخت صرفا بر روی توسعه دهندگان انتظار شنیدن اطلاعیه ها هستند که به طور عمده توسعه متمرکز شده است. ما در حال انتظار برای شنیدن زیادی در مورد ویندوز 10 به مایکروسافت منتقل شده است اولویت در میان همه گیر.

مایکروسافت حتی ممکن است ارسال ساخت شرکت کنندگان یک بسته در پست. در طول ساخت ثبت نام شرکت می پرسد شرکت کنندگان به "لطفا ارائه اطلاعات حمل و نقل که در آن شما خواهد شد پذیرش تحویل در ماه مه."

ساخت شرکت محل را بین مارس 19 و 21 و شما می توانید با ثبت نام به صورت رایگان در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب