مردان مبارک برای جلوگیری از صحبت کردن به آرایشگران

آیا شریک زندگی خود را خیره به فاصله و می گویند آنها خوب است اما یک نگرانی در راه است ؟ در اینجا پنج چیز است که می تواند باعث آن است.

قتل

واضح ترین توضیح این است که آنها در حال توطئه برای کشتن شما دلیل این که شما خوردند آخرین Onken گیلاس ماست. برادرانت آنها به شما شلیک در طول یک NHS کف زدن جلسه اما در حال حاضر آن را به plan B – هم بزنید مایع جیوه به چای خود را و ادعا می کنند “که چقدر Redbush سلیقه”.

شدید, فانتزی های جنسی

در ذهن خود آنها در ساحل و یا در روستایی زمینه با حداقل ژولیده فرد از خود روزانه زوم نشست. در واقع آنها با هر کسی در هر جایی به جز شما در خانه slobbing در مواد غذایی خود را-رنگ آمیزی لباس.

دو راز زندگی

آنها نه یک مدیر میانی برای دلتنگ شرکت نرم افزاری اما پنهان MI5 عمل حسرت برای بالا تستوسترون اقدام در این زمینه است. که ذخیره سازی اطلاعات کنفرانس در پنسیلوانیا بود یک داستان پوشش برای آنها خنثی کردن یک ترور.

آنها تعمق سوالات زیادی از زندگی

شاید ” وجود دارد برخی از معنای عمیق تر به ما زودگذر وجود دارد؟’. اما به صداقت آنها بیشتر احتمال دارد به غرق در افکار چرا که زنبور عسل را نگه می دارد پرتاب خود را در برابر پنجره و یا اینکه آیا Deckard در تیغ دونده بود واقعا یک تکرار.

شکلات

آنها به خاطر آنها به سمت چپ نوار شکلات در کشو میز در محل کار. چه مدت Aero نگه داشتن ؟ آیا حباب کاهش عمر مفید خود را? چگونه به زودی مستند پایان به طوری که آنها می تواند بازگشت به کار و خوردن آن اگر آنها می توانند به یاد داشته باشید راه را به دفتر خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im