ما شده ایم از دیدن مقدار زیادی از نشت در مورد Meizu آینده 17 سری شاخص در هفته گذشته و در حال حاضر Meizu 17 ذکر شده است برای پیش ثبت نام در شرکت های رسمی فروشگاه وب و همچنین چندین چینی خرده فروشان آنلاین است. در علاوه بر این به وانیل و نسخه های نرم افزار یک سوم تلفن دوبله Meizu 17 مدل بال نیز کشف در JD.com. متاسفانه هیچ امکانات یا تصاویر واقعی که به ما هیچ سرنخ در مورد آن.

Meizu 17T listing

Meizu 17 مدل بال مثال

با تشکر از رسمی لیست Meizu 17 ما جدید تصاویر دقیق نشان می دهد که از خاکستری و سبز رنگ از دستگاه. ما همچنین می توانید جلوی دستگاه با پانچ سوراخ برش در گوشه بالا سمت راست و همچنین با آن چهار دوربین آرایه و حلقه LED فلش در وسط.

Meizu 17 official images
Meizu 17 official images
Meizu 17 official images

Meizu 17 رسمی تصاویر

در ضمن Meizu رسمی Weibo حساب را تایید کرد 17 نرم افزار خواهد آمد با سرامیک به عنوان استاندارد و ارائه خواهد شد در یک منحصر به فرد لاجوردی رنگ سبز است که یک سایه روشن تر از رنگ سبز تیره دیده می شود به طور منظم Meizu 17. با تنها 10 روز باقی مانده تا Meizu رویداد بزرگ ما درک جامد در انتظار چه چیزی را از Meizu 17 سری flagships.

Meizu 17 up for pre-order in China, 17T also listed

هر دو خواهد شد از ویژگی های 90Hz نرخ تجدید صفحه نمایش پیکسل, 865 چیپ ست های 5G اتصال و 64MP اصلی دوربین است. وانیل Meizu 17 خواهد آمد با 4,500 میلی آمپر باتری با 30W سریع سیمی شارژ در حالی که نرم افزار این است که انتظار به دست انداز که تا 40W و همچنین ارائه شارژ بی سیم.

منابع (چینی) 1 • 2 • 3 | از طریق 1 • 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im