مدیاتک را به شما معرفی جدید 5G چیپ ست در 18 مه

مدیاتک معرفی چیپ ست پس از چیپست برای رشد 5G بازار است. پس ما شاهد Dimensity 800 و Dimensity 1000 در ماه ژانویه قدرتمند تر دنبال کنید تا به نام Dimensity 1000+ به تازگی پرده برداری با vivo iQOO Z1.

امروز Weibo مشخصات شرکت طعنه دیگری 5G چیپ ست و آن را ممکن است یک Dimensity 800+ با یک GPU قویتر و ویژگی های بهبود یافته برای بازی.

Mediatek to introduce a new 5G chipset on May 18

پوستر نیست فاش کردن هر چیزی به طور خاص, بنابراین ما از چپ به بازی بازی حدس زدن است. افتخار را یک رویداد در مارس 18, اما از آن است که بعد از آن در طول روز تا یک افتخار گوشی های هوشمند با یک Dimensity 800+ تراشه بعید به نظر می رسد به خصوص زمانی که Huawei در حال حاضر خود چیپ ست را بدست آورد.

ما نباید محروم مشترک راه اندازی بین Mediatek و Xiaomi با نام تجاری Redmi – ما هنوز در حال انتظار برای دیدن این شایعه K30i که گفته می شود ارزان ترین 5G گوشی های هوشمند در بازار زمانی که آن را راه اندازی. و با یک میانی پلت فرم مانند Dimensity 800+ آن می تواند در زیر CNY2,000 ($280) آستانه.

ما باید منتظر بمانید چهار روز دیگر تا رویداد, اما شما آزاد هستید که برای اشتراک گذاری در نظر شما چه فکر میکنید Mediatek در فروشگاه برای ما.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>