مردی که می خواهد مستند به پایان نمی ماندن در خانه در وهله اول

تنها چیزی که بدتر از یک جلسه زوم جلسه با f**cking اتصال بد. در اینجا چگونه به تحمل یک بعدی خود را.

تظاهر شما قطع کردم
تا به حال شده است به طوری حوصله در یک جلسه شما فقط می خواستم به راه رفتن در حالی که کسی که صحبت کردن? به لطف معجزه از تکنولوژی در حال حاضر شما می توانید. مطمئن شوید که دوربین و میکروفون هستند قطعا خاموش قبل از تماس همکاران خود را braindead f**kwits’ هر چند.

Screengrab منجمد gurns
وجود دارد یک نقطه در هر زوم جلسه که در آن صفحه نمایش به طور خلاصه انجماد بر مردم کشیدن شنیع gurns. با در نظر گرفتن سریع screengrab شما می توانید برای همیشه لطفا برای کسانی که unflattering لحظات از مردم از شما بیزارند.

تبدیل به صدای تنها
هیچ کس در واقع می خواهد برای دیدن افراد دیگر در طول یک زوم تماس گرفته و آنها فقط می خواهم به قضاوت همه دکور خانه. با تعویض به صدای تنها شما می توانید آنها را انکار این بیمار لذت به علاوه شما می توانید بالا و یک چای بدون افشای برهنه خود را, الاغ.

حرکت را از طریق رسانه های اجتماعی در برگه دیگری
به عنوان طولانی به عنوان شما nod دقت در فواصل منظم شما رایگان به فهرست رسانه های اجتماعی در یک برگه دیگر در طول یک زوم تماس بگیرید. اگر شما را نمی شنوند یک سوال دلیل این که شما بیش از حد شلوغ وسیله سابق خود را فقط تظاهر اتصال کاهش یافته و از آنها بخواهید آن را تکرار کنید.

تحسین خود را در صورت
ما همه خیره خودمان را در طول زوم تماس پس چرا این زمان برای در حالی که دور این نشست با توصیف چهره خود را? یا بیشتر واقع مورد مداقه قرار دادن هر نقص از خود منزجر کننده لیوان و سعی کنید به کشف کردن اگر شما می خواهم بهتر با سر و یا گردن تو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de