مردی که ادعا می کند آزادی بیان را تحت تهدید هرگز خاموش f**k up

شما تا به حال دو هفته در ایتالیا رزرو شده است. شما در حال گذراندن یک هفته در یک اردوگاه در فیلی. در اینجا چگون

توسط BASHARIATEMROOZ در 26 تیر 1399

شما تا به حال دو هفته در ایتالیا رزرو شده است. شما در حال گذراندن یک هفته در یک اردوگاه در فیلی. در اینجا چگونه شما 2020 برنامه ها و واقعیت مقایسه کنید:

محل

برنامه ریزی شده: دو هفته در ساردینیا است کاستاریکا Smerelda در یک ویلا با استخر و دریا را صرف استراحت نوشیدن limoncello در بالکن در حالی که بچه ها تعقیب geckos.

واقعیت: هفت روز در یک اردوگاه در یورکشایر ساحل – نه خوب اردوگاه زیرا همه آنها f**king رزرو – نشستن زیر سایه بان در, شاشیدن, باران swigging Aldi ویسکی از بطری در حالی که بچه ها تعقیب بستر.

فعالیت های

برنامه ریزی شده: تور آثار باستانی, چک کردن آثار از امپراتوری روم در زیر آفتاب سوزان سرگردان چوب پنبه جنگل ها در سایه چیزی با نقاط رنگارنگ خوردن چوب اخراج پیتزا در غروب آفتاب و البته شنا کردن در روشن سبز آبهای دریای تیرنی.

واقعیت: عقب نشینی از ساحل پس از یک ساعت باران, تلاش برای دیدار کاپیتان کوک موزه تنها برای پیدا کردن آن را بسته صف در یک طوفان به خرید ماهی و چیپس و سپس آنها را در یک بخارپز کردن ماشین.

برجسته

برنامه ریزی: این کوه زیبا شهر Tempio, دست نخورده توسط توده گردشگری با نمایش خیره کننده بیش از کوههای به بی ویستا از اقیانوس. یک لحظه ثابت در حافظه محض آن خوشگلی ارائه معنوی روزی برای سال آمده است.

واقعیت: برنده شدن در یک بازی از خطر در برابر هشت سال رقص در اطراف چادر فریاد "را در صورت خود را بازنده' و سپس بسته بندی و رفتن به f**k صفحه اصلی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن