مرد ماشین لباسشویی اخلال تعداد بار

با وجود انگلستان coronavirus قوانین تغییر در هفته آینده به نظر می رسد که برخی از مردم نمی خواهد که به آنها است. در اینجا ما توضیح جدید دو لایه سیستم.

بازديد خانواده

ما: دو خانواده را مجاز به مراجعه اما با در آغوش گرفتن و یا از دست دادن.

آنها را: اگر شما یک سیاستمدار یا سپاد دعوت خود را تمام و شیک و خانواده از 50 نفر به خانواده عمارت و آماده به PAAARTAY! آغوش و بوسه را با خواهر و برادر آناستازیا, ‘Boffo’ و Octavius خوب هستند چون شما ژن خوب.

مغازه

ما: اکثر دوباره باز خواهد شد اما با بسیاری از پلاستیک سپر در محل شما احساس می کنید مثل شما در اینده sci-fi زندان است.

آنها فقط Fortnum & Mason به ارائه.

پیگیری و ردیابی

ما: اگر هشدار توسط NHS پیگیری و ردیابی شما خواهد شد مجبور به جدا برای 14 روز.

آنها اگر خود را آزادی تهدید سنتی محترم رویکرد طبقه حاکم است که برای انجام یک دونده مانند خداوند Lucan. Hotfoot آن را به یک کلبه جدا شده یا فقط باید اضافی تعطیلات کارائیب این سال است. هنگامی که شما بعد پرسید: چرا شما این کار را می گویند گوشی شما خاموش شد. به مدت سه هفته.

بارها و رستوران ها

ما: این باز خواهد شد اما با کسل کننده و بی اثر اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

آنها واقعا یک مشکل نیست. منحصر به فرد باشگاه حضور شما کاملا بزرگ هستند به هر حال و آن را به عنوان اگر شما به طور منظم در کثیف پرولتری hellholes مانند پیتزا اکسپرس.

گرفتن موهای خود را قطع

ما: شما می توانید موهای خود را انجام می شود اما پس از آرایش مو می سازد اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است شما نیز ممکن است قطع واسطه و مستقیما به A&E.

آنها: Coronavirus است برای مردم کمی تا فقط خود را قطع مو به صورت عادی. اگر یک آرایشگر نشان می دهد شما رعایت پایه های اجتماعی فاصله گرفتن یکی از آمپول خود را به نوشتن خشمگین ستون مورد آن در تلگراف تحت عنوان “این آرایش جنون کردم برای متوقف کردن’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im