مرد sobers تا برای اولین بار در دو ماه

متولدین تایید کرده اند آنها را دوست دارم نازی ها Spitfires و حمله رعد اسا در راه همان هر کس دیگری لذت می برد جنگ ستارگان.

با تشکر از کودکی صرف تماشای جنگ فیلم و نقاشی Airfix مدل آلمانی چتربازان مردم با هیچ حافظه از جنگ اعتراف آنها به سادگی نمی تواند به اندازه کافی از آن است.

WW2 فن روی هابز و 70 و گفت: “این خود داستان کلاسیک از خوب در مقابل شر و آن را حتی نمی نیاز به یک ایستگاه فضایی قادر به از بین بردن کل سیاره را به زنده شدن آن.

“مثل جنگ ستارگان, WW2 شگفت انگیز وسایل نقلیه تنها آنها Messerschmitts به جای کراوات مبارزان. و از آنجا که آن را در واقع اتفاق افتاده است, من احساس نمی احمقانه زمانی که من صحبت کردن در مورد آن است که در همه زمان ها است.”

مری فیشر 66 گفت: “VE روز معادل Comic Con برای ما, بنابراین من قصد دارم به جشن با شراب خواری-تماشای جهان در جنگ در سفارشی ساخته شده Anderson پناهگاه.

“این ضربت و ترسناک baddies مانند هیتلر که اساسا Darth Vader اما بدون خسته کننده backstory. و شما رو عجیب و غریب بیگانگان مانند Wookies و Jawas که منظورم Yanks و شیعه.

“من نمی دانم که در آن ما عشق به جنگ جهانی دوم می آید از به صداقت. پدر و مادر ما واقعا نمی خواهم به بحث در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>