به عنوان بریتانیا پرانتز خود را برای همه گیر به ادامه ناآرامی ها در مورد چه چیزهای بد می تواند دریافت کنید. در اینجا برخی از بدترین حالات به برنامه ریزی برای.

ابتلا به این ویروس

از نظر آماری این احتمال وجود دارد که اکثریت جمعیت تبدیل خواهد شد آلوده در برخی از نقطه, اما خوشبختانه بسیاری باقی خواهد ماند و به اندازه کافی به صدای جیر جیر tediously در مورد تجربه. سهام خوب پاراستامول باید ببینید شما از طریق.

از دست دادن شغل خود را

مگر اینکه شما در حال بازنشسته شدن یک کودک و یا کسی به نام Tarquin که پدر و مادر به او Coutts حساب و یک دالماسی برای تولد 21 چشم انداز داشتن یک کار است که طبعا در مورد. چرا صنوبر تا رزومه خود را? تو زمان بعد از همه.

دیدن هیچ کس غیر از خانواده

اولیه سه هفته بود به اندازه کافی بد چشم انداز, اما چه کسی می داند چه مدت این خواهد رفت ؟ قبلا منفور همکاران شروع به احساس مانند خود را با بهترین دوستان حالا که دیدن آنها در زوم تنها راه فرار از خانواده خود را برای 15 دقیقه.

هیچ تعطیلات این سال

نه تنها شما قادر به خروج از کشور شما حتی نمی توانید خانه خود را ترک کنند. در تلاش برای به دست آوردن خانواده شاداب در مورد کمپینگ در باغ خواهد بود یک کار بیهوده و اجتناب ناپذیر مقایسه به طور معمول دو هفته در کرت وحشتناکی افسرده.

قسمت های تکراری از فقط احمق ها و اسب

با تلویزیون تولید متوقف با توجه به این ویروس تهدید واقعی است که پخش خواهد شد مجبور به قرعه کشی در پشت خود کاتالوگ را نشان می دهد همه ما به تماشای بیش از حد بسیاری از بار در حال حاضر. برجسته زندگی فرهنگی ما برای 12 ماه آینده ممکن است دل پسر در حال سقوط را از طریق که خونین نوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de