مرد می رود و ناامید کننده برای تعطیلات تابستان به خاطرات کودکی خود

خسته کننده سفر به باغ مراکز در حال حاضر مجاز پس از ماه از مستند, اما آنچه در دیگر سرگرمی های تحریک کننده می تواند ما بی سر و صدا دور در حالی که ما شانس ؟

کودکان به مغازه ها

اگر شما تا کنون dawdled پایین باریک پیاده رو مشغول بالا خیابان گیر یک خانواده پنج راه رفتن در سرعت یک مجروح حلزون شما محبت سریع بهره وری از مستند خرید. اجازه می دهد تا با ارسال یک فرد بالغ و خروج بچه ها در خانه برای همیشه لطفا برای.

باز میکروفون شب

پس از بارها بازگشایی این امر می تواند خوب هرگز به طور تصادفی از سه ساعت از untalented مردم آواز وحشتناک را پوشش می دهد از Ed Sheeran آهنگ ها و یا حجاب خود را نوپای ایستاده عمل می کند. بارها می توانید به بازگشت به اصول اولیه به عنوان مکان هایی هستند که خانه خود را که در آن شما می توانید shitfaced.

رفتن به ورزشگاه

اگر این مستند ثابت شده هر چیزی این است که شما لازم نیست برای رفتن و مطرح در اطراف ورزشگاه پوشیدن چیزی است که بیش از حد کوچک به قانونی بود به نام یک جلیقه به جا شود. حفظ ورزش خود را که در آن هیچ کس به نگاه خود را قرمز و چهره عرق.

مرغ و گوزن دوس

آیا کسی در واقع لذت بردن از این موارد که در واقع شامل نوشیدن تا زمانی که شما نزدیک به go blind و مبارزه خود را با بهترین مرد ؟ پایان آنها را در حال حاضر و هیچ شکی به آن نداریم شهر و یا مرکز شهر خواهد بود استفراغ نهنج twats در sashes هرگز دوباره.

مشغول به کار در یک دفتر

شما احتمالا در حال حاضر می دانستم که شما می توانید وظایف روزانه خود را انجام می شود در پنج ساعت شد اما پس از آن موظف به گذراندن سه f**king اطراف ارسال الگوهای رفتاری به همکاران خود را به خاطر شما نیست اجازه رفتن به خانه. در حال حاضر هر کس می داند که حقیقت این نیست که شما همیشه باید به عقب برگردید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>