یک مرد است که فقط به عنوان خوانده شده که “درد چشم” می تواند نشانه ای از coronavirus است شروع به احساس اولین twinges از درد چشم.

مارتین اسقف خواندن داستان در آنلاین ایمیل و قبل از داستان او در مورد کلیک میشل کیگان در یک ژاکت دوچرخهسواری و skintight ساق پوش تا به حال حتی لود شد و در حال حاضر دچار درد در هر دو چشم.

او گفت: “مسیح چشمان من. و من فقط می خواهم فقط من حس چشایی و بویایی را از داستان که من به عنوان خوانده شده در زمان آخرین هفته است.

“من تا به حال تمام علائم. گاه به گاه کمی بالاتر از متوسط درجه حرارت و درد و درد, سردرد, تنگ قفسه سینه. آنها به خصوص بد زمانی که من به تماشای اخبار یا خواندن داستان وحشتناک رسانه ها به ما بگویید در WhatsApp.

“نه من نه تا به حال مداوم سرفه خشک اما در آمده می تواند وجود داشته باشد هر گونه شک در حال حاضر. چشم من در حال کشتن من. من فکر می کنم این است که فشار آنها رو در امریکا است. من خواستار 111 دوباره.”

دوست النور شاو گفت: “مارتین زندگی به تنهایی نمی توان در یک ماه است و در پایین منطقه در معرض خطر. شما نمی توانید coronavirus فقط با فکر کردن به آن واقعا سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im