مرد کشف زنده پس از پنج سال خاموش رسانه های اجتماعی

تا کنون فکر چه بوریس جانسون واقعا فکر می کند در مورد او مشاور ارشد وحشتناک در ساعت اولیه صبح ؟ در اینجا افکار خود را به مشکل.

من به گونی f**ker.

اما او وحشتناک است. سر خود را به نظر می رسد مانند یک جمجمه با دو موش چشم چسب به آن است. ظاهرا گاهی اوقات آن را جدا از بدن خود را و شناور در اطراف اتاق.

اگر من نمی خلاص شدن از او هر کس را نفرت من برای همیشه لطفا برای. در واقع آنها در حال حاضر به غیر از تلگراف و هیچ کس اقدام به خرید که به جز در ایستگاه های قطار به دلیل آن می آید با یک بطری آب. حتی پس از آن آنها فقط بن آن.

او همیشه با گفتن چیزهایی مثل “من در واقع می تواند انجام یک قتل و دور آن را با چون من خیلی باهوشتر از پلیس”. پس او قطعا ممکن است JFK من. او می خواهم آن را دوست دارم اگر پلیس آمد برای مصاحبه با او بود و او فقط نشسته وجود دارد در شطرنج مجموعه پوشیدن یقه گردن مانند بودجه Hannibal Lecter.

شاید من می تواند گوو به اخراج او ؟ که خواهد کار کند ؟ سپس او ممکن است کشتن گوو به جای. دو پرنده یک سنگ.

به علاوه او جدی گه من است. اوه مسیح این یک کابوس است. شاید من می تواند فقط جک و آن را در تمام خرید یک قلعه و برخی از زمین فقط سوار در اطراف در پشتیبانی از چهار دوچرخه با یک سگ گله اسکاتلندی در پشت.

که گاو امیلی Maitlis نمی خفه شو در مورد این هفته است. وقتی عشق جزیره اومد ؟ که معمولا انتقال گاوی توده ها. یا شاید من می توانم بگویم Primark را بازگشایی? است Primark در حال حاضر باز ، چه چیز دیگری آنها بود ؟ چیپس ؟ هار کشت ؟

من خیلی خسته ام.

من واقعا فانتزی امیلی Maitlis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net