Magic Leap گزارش تخمگذار کردن 1000 کارکنان و رها کردن مصرف کننده و کسب و کار

واقعیت ترکیبی شرکت Magic Leap گزارش تخمگذار کردن حدود 1000 نفر از کارکنان و رها کردن تمرکز خود را بر مصرف کننده هدست. بلومبرگ گزارش داد این خبر در اوایل امروز با استناد به منابع ناشناس و سحر و جادو جهش تایید نشده یک تعداد اخراج شد اتفاق می افتد را در سایت خود. “این تغییرات رخ خواهد داد در هر سطح از شرکت ما از گزارش مستقیم به کارخانه ما کارکنان” می نویسد: مدیر عامل شرکت Rony Abovitz.

بلومبرگ می نویسد که علاوه بر تخمگذار کردن چه مقدار به نیمی از نیروی کار آن شرکت خواهد کرد باد کردن آن مصرف کنندگان-کسب و کار متمرکز است که شامل بازی های ویدئویی و برنامه های سرگرمی. آن را به تمرکز بر روی سرمایه گذاری با استفاده از, به طور بالقوه از جمله همکاری با unnamed شرکت مراقبت های بهداشتی. Abovitz تایید تغییر سازمانی است. “تغییرات اخیر به محیط اقتصادی را کاهش و در دسترس بودن سرمایه و اشتها برای بلندمدت سرمایه گذاری” او می نویسد و “کوتاه مدت فرصت های درآمد در حال حاضر متمرکز بر سرمایه گذاری طرف.”

این شتاب انتقال Magic Leap — که دریافت کرده است بیش از 2 میلیارد دلار بودجه از سال 2010 — در حال حاضر ساخت. شرکت بهینه سازی آن هدست نام در سال گذشته به درخواست تجدید نظر بیشتر به مشتریان کسب و کار و از همه گیری آغاز شد, آن را ترویج حدود 2,300 Magic Leap یک به عنوان یک ابزار برای کنترل از راه دور کار می کنند. واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی شرکت های سخت افزاری را دیده اند موفقیت بیشتری در زمینه مراقبت های بهداشتی تولید و آموزش از آنها در محاسبات شخصی که هدست هنوز هم دیده می شود به عنوان گران قیمت و بی دست و پا تازگی. اما در کل صنعت است قرارداد بیش از چند سال گذشته با شرکت های کوچک مانند ODG و متا تاشو. یکی از چند شرکت هنوز به طور فعال ترویج مصرف کننده هدست است Nreal موسس که قبلا کار می کرد (و شکایت شده توسط) سحر و جادو جهش.

Magic Leap آینده نامشخص به نظر می رسد اما این شرکت می گوید که هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با سحر و جادو جهش 2 سوکت هدست تلفن همراه. “با توجه به بسیار دشوار و چالش برانگیز شرایط کسب و کار در حال حاضر با وجود افزایش نیاز به فن آوری های مانند ماست و ما در حال حاضر در روند مذاکره درآمد ایجاد همکاری های استراتژیک که تاکید ارزش سحر و جادو جهش فن آوری پلت فرم در شرکت بازار” می نویسد: Abovitz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید