سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro می شود زود دست به درمان

یک ماه پیش اپل اعلام کرد که سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro در کنار به روز شده اپل مدل نرم افزار. صفحه کلید

توسط BASHARIATEMROOZ در 2 اردیبهشت 1399

یک ماه پیش اپل اعلام کرد که سحر و جادو صفحه کلید برای iPad Pro در کنار به روز شده اپل مدل نرم افزار. صفحه کلید در ابتدا میله میله برای فروش در ماه مه اما در هفته گذشته اپل اعلام کرد که صفحه کلید در دسترس خواهد بود برای خرید شروع 15 آوریل با ورود سفارشات این هفته است.

از آنجا که ما دیده می شود نیست این صفحه کلید در اکشن خارج از اپل مطبوعات مواد جالب بود تا ببینید که چگونه آن را به نظر می رسد و با این نسخهها کار در دنیای واقعی است. خوشبختانه عکاس حرفه ای YouTuber و پادکستر تایلر Stalman کردم دست خود را بر روی یک واحد و آپلود خود را برداشت اولیه و unboxing تصویری در کانال.

در نگاه اول این است که تقریبا آنچه که اپل وعده داده است. آن را در اندازه کامل صفحه کلید برای اپل با لای شیار ساخته شده در آن نیز دو برابر به عنوان یک مورد. صفحه کلید بخشی از آن به نظر می رسد به کار گرفته شده به خوبی با راحت کلید اندازه و خوب سفر بر خلاف صفحه کلید هوشمند برای iPad. کلید نیز دارای نور پس زمینه است که همیشه خوش آمدید.

لای شیار نسبتا کوچک است اما واقعا جاذبه اصلی در اینجا آن را به عنوان کاهش نیاز به رسیدن و لمس صفحه نمایش. آن چند سطح تماس با پشتیبانی از ژست و آن را از لحاظ جسمی تحریک سطحی بر خلاف خازنی لمسی پانل در مدلهای macbook.

این صفحه کلید همچنین دارای یک USB-C اتصال در سمت شارژ frees تا USB-C پورت در iPad Pro برای اتصال لوازم جانبی.

iPad Pro Magic Keyboard gets an early hands-on treatment

جالب ترین چیز در مورد این صفحه کلید این است که زاویه شیب. به نظر می رسد از آن, آن را واقعا نمی شیب بیشتر از آنچه که شما در تصاویر رسمی. این است که به احتمال زیاد انجام می شود برای اطمینان از قرص نمی افتد که پشت در دامان خود اما برخی ممکن است پیدا کردن محدود کننده است. این قطعا چیزی است که شما نیاز به سعی کنید قبل از خرید در صورتی که مرتب کردن بر اساس چیزی که شما را اذیت.

اما تا کنون بزرگترین مسئله قیمت است. در $299/$349 سحر و جادو صفحه کلید باقی مانده است مسخره گران قیمت و لوازم جانبی برای در حال حاضر گران قیمت قرص. اپل برای کاربران قدرت و چند وجود دارد در این نقطه این ممکن است یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است اما برای بقیه از ما یک استاندارد مورد صفحه کلید و یک ماوس بلوتوث ممکن است گزینه بهتر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن