آهک است که برنامه ریزی برای دراز کردن بین 80 و 100 نفر از کارگران خود را با توجه به Axiosنشان میدهد این شرکت اجرا شده است به مشکلات مالی در طول جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. آهک نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

بلومبرگ همچنین گزارش داد که اخراج در آهک ترتیب می توان گفت این کاهش ممکن است آمار کارکنان در هر دو ایالات متحده و اروپا می تواند به عنوان بسیاری از 190 نفر از کارگران. اما “درک ما این است که تعداد قابل توجهی پایین تر” Axios امروز گزارش داد. برخی از کارکنان در حال حاضر گفته شده که آنها هستند که اجازه رفتن بلومبرگ گفت. بلومبرگ همچنین گزارش داد در ماه مارس که آهک با توجه به تخمگذاری کردن بین 50 تا 70 نفر.

روروک مخصوص بچه ها هنگام راه اندازی نیست و تنها بر روی تقاضا شرکت حمل و نقل به تجربه چالش ها در طول همه گیر — کردن اجسام گذاشته 17 درصد از نیروی کار خود را در اوایل امروز حال بارگذاری گزارش شده است که با توجه به برش تا 20 درصد از کارکنان خود و رقیب روروک مخصوص بچه ها, شرکت پرنده گذاشته حدود 30 درصد از کارکنان خود را در ماه گذشته. آهک نیز گذاشته 14 درصد از کارکنان خود را خارج شد و 12 بازار در ماه ژانویه در تلاش برای کمک به این شرکت رسیدن به سود دهی.

روروک مخصوص بچه ها هنگام راه اندازی به دست آورد دارایی های اسکیت بورد الکتریکی شرکت را افزایش داد, آستانه گزارش شده در آوریل 15 و آهک خرید آن دارایی با بیش از 61 میلیون سهم از سهام عادی شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im