LG مخملی تصویر در یک کره ای, فروشگاه, مشخصات کامل در دو

مطمئن شوید که این نه اولین LG مخملی تصاویر زنده اما آنها بیشتر آشکار نشده است. آنها به ما یک نگاه دقیق تر در طراحی و ما نیز برای دیدن درست درخشش شفق قطبی خاکستری رنگ است. و ما نیز دریافت مشخصات کامل و سریع دست در فیلم به عنوان یک جایزه.

LG Velvet specs sheet in Korean

LG مخملی مشخصات ورق در کره

بسیاری از آنها در حال حاضر به بیرون درز اما برخی از جزئیات جدید هستند. گل میمون 765 5G است در هیئت مدیره رانندگی 6.8 اینچی Full HD+ پنل OLED. این واحد در عکس به نظر می رسد به 8GB RAM و 128 GB حافظه داخلی حمایت از محل کارت حافظه microSD تا 2TB. اما ممکن است بیش از یک حافظه تنظیمات.

یک دوربین 16MP نشسته در U شکل شکاف در حالی که به عقب ارائه می دهد یک 48MP اصلی دوربین 8MP ultrawide اهمیت و 5MP سنسور عمق. همه چیز طراحی شده توسط یک 4,300 میلی آمپر باتری است که می تواند شارژ بی سیم.

LG Velvet live images
LG Velvet live images
LG Velvet live images

LG مخملی تصاویر زنده

ویژگی مهم دیگر ما قادر به انتخاب کنید تا از عکس ها IP68 آب و گرد و غبار مقاومت گواهینامه پیوست معمول درجه نظامی استاندارد است که ال جی گوشی معمولا پیشنهاد هوش مصنوعی-صفحه استریو بلندگو.

این فهرست همچنین تایید ASMR ضبط ویدئو و gimbal-مانند تصویری ثبات.

LG Velvet live images
LG Velvet live images

LG مخملی تصاویر زنده

تصاویر و ویدئو های گرفته شده در داخل یک کره ای فروشگاه پس از آن دریافت نمی کند بهتر از این از نظر اعتبار. ما را به دیدن این سه دوربین در پشت و نزدیک چگونه از ناهنجاری های شکاف و نه ظریف صفحه نمایش منحنی.

منبع (در کره)| از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>