LG مخملی دو صفحه نمایش در, برای بررسی

ال جی بوده و در پشت پا در بازار گوشی های هوشمند را برای چند سال در حال حاضر, اما این شرکت تلاش در مبارزه آمار

توسط BASHARIATEMROOZ در 1 تیر 1399

ال جی بوده و در پشت پا در بازار گوشی های هوشمند را برای چند سال در حال حاضر, اما این شرکت تلاش در مبارزه آمار در اینجا. این تولید کننده کره ای راه اندازی شد, LG مخملی - یک midranger با تمرکز بر طراحی 5G پشتیبانی و منحصر به فرد صفحه نمایش دوگانه پیوست.

این دستگاه در حال حاضر در فروش در اروپا برای €650, اما این بسته شامل موضوعات به ارزش €400 در خود و پس از آن به نظر می رسد مانند یک مناسب معامله است.

LG Velvet Dual Screen in for review

LG مخملی واقعا خارج از غرفه را در خود توهم غروب رنگ. آن را یک رنگ در هر se - آن است که یک آینه به پایان برسد که در نظریه این است که در جایی در این مقطع از قرمز و صورتی و طلایی. در حقیقت بسته به نور موجود در آن می تواند فقط در مورد هر رنگ.

LG Velvet Dual Screen in for review

عکس های واقعا آن را انجام نمی عدالت - شما باید صبر کنید برای ما نقد و بررسی فیلم به ببینید که چگونه رنگ ها را تغییر دهید اما این واقعا چیزی است که فوق العاده است.

پشت همه چیز نیست در LG مخملی - نیز وجود دارد که بسیار بلند نمایش - 20.5:9. کلید روشن و خاموش است که کمی بیش از حد بالا برای ما میل دوست داشت اما آن را بیش از حد بد نیست.

LG Velvet Dual Screen in for review

با وجود آن ارتفاع و نسبتا بزرگ 4,300 میلی آمپر باتری این midranger جای تعجب است نور است. دوست داران واقعی موسیقی را دوست دارم این واقعیت وجود دارد که یک جک صوتی 3.5 میلیمتری در پایین سمت راست بعد به USB-C پورت.

Different angles mean different colors Different angles mean different colors
زوایای مختلف معنی رنگ های مختلف

ما همچنین کردم دو صفحه نمایش پیوست LG مخملی خواهد بود که شامل همه قبل از دستور. می آید در رنگ های سفید و متصل از طریق USB-C پورت. شما می توانید با استفاده از آن به عنوان یک مورد از آن پلاستیکی است و بسیار محکم اگر چه که راه آن را سخت به درک سبکی مخملی.

پس از این دو صفحه نمایش اسلات USB-C پورت ال جی اجرا مغناطیسی add-on با هشت pogo pins است که اجازه می دهد برای شارژر به انجام کار خود را با 25W سریع سیمی شارژ. نیز وجود دارد 9W شارژ بی سیم است که با این نسخهها کار از طریق مورد.

LG Velvet Dual Screen in for review

LG مخملی به نظر می رسد امیدوار کننده اما میانی صحنه است که به عنوان شدید به عنوان همیشه. آیا مخملی را از آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن برخی از زمین LG به تازگی از دست داده ؟ اقامت در اطراف, که بررسی ما در حال آمدن است به زودی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب