LG مخملی 5G رسیده و اروپا آن را به ارمغان می آورد قبل از سفارش موضوعات به ارزش €400 – که بیش از نیمی از گوشی های خرده فروشی, قیمت €650.

مخملی در دسترس خواهد بود در آلمان, مجارستان, ایتالیا, لهستان و اسپانیا. آن را در حال حاضر در مقام فروشگاه آنلاین در ایتالیا و باید در دسترس در کشورهای دیگر نیز هست.

LG Velvet 5G launches in Europe with €650 price tag, €400 in pre-order goodies

اگر شما سفارش قبل از پایان ماه شما LG دو صفحه نمایش و لوازم جانبی ال جی LG Tone رایگان TWS earbuds و یک پوشش محافظ برای گوشی. LG ارزش این بسته در کل از €400. ایتالیایی ها قادر خواهد بود به ادعای موضوعات خود را در اینجا.

این طرح برای راه اندازی در شمال و جنوب آمریکا و شرق میانه, آسیا و آفریقا اما وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا این مناطق خواهد شد همان تبلیغی معامله است.

LG Velvet in: Aurora Gray
LG Velvet in Aurora Gray
LG Velvet in Aurora Green
LG Velvet in Aurora Green
LG Velvet in Aurora White
LG Velvet in Aurora White

LG مخملی در شفق قطبی, خاکستری, شفق قطبی, خاکستری, شفق قطبی سبز و شفق قطبی سفید

توجه داشته باشید که این LG مخملی 5G با Snapdragon 765G که ما امروز به دنبال. برخی از مناطق دیگر (به احتمال زیاد میانه و جنوب امریکا) ممکن است دریافت 4G نسخه به جای.

در حال حاضر این گوشی در دسترس است در چهار رنگ: توهم غروب شفق قطبی سبز شفق قطبی سفید و شفق قطبی خاکستری است. شفق قطبی نقره ای و سیاه و سفید جدید به زودی کسانی خواهد بود منحصر به فرد به نسخه 4G این گوشی است.

منبع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im