LG مخملی 4G (با S845) در دسترس خواهد بود در اروپا در این هفته

4G نسخه از LG مخملی – یکی که با استفاده از Snapdragon 845 به جای یک 765G – است که در اینجا. و با کمال تعجب "در

توسط BASHARIATEMROOZ در 8 مرداد 1399

4G نسخه از LG مخملی – یکی که با استفاده از Snapdragon 845 به جای یک 765G – است که در اینجا. و با کمال تعجب "در اینجا" اروپا است. این گوشی برای اولین بار کشف در ایران وجود دارد و برخی از سرنخ در مورد امکان برزیل راه اندازی. که هنوز هم ممکن است اتفاق می افتد اما هیچ چیز وجود دارد در سایت های رسمی LG برای این کشورها نشده است.

در حال حاضر آن را می توان در آلمان و مجارستان. در آلمان و زحل است درخواست €500 و می گوید که اولین واحد در دسترس خواهد بود در 31 (این جمعه). MediaMarkt فروش گوشی و همچنین هر چند هیچ قیمت و یا تاریخ راه اندازی نشده است.

LG Velvet 4G in Black LG Velvet 4G in Black LG Velvet 4G in Aurora Silver LG Velvet 4G in Aurora Silver
LG مخملی 4G در و شفق قطبی نقره ای

همانطور که برای مجارستان MediaMarkt, eMag و چند نفر دیگر در حال برگزاری قبل از دستور در HUF 200,000 (€580) وجود ندارد تاریخ انتشار ذکر شده در این سایت است.

های مختلف چیپ داخل LG مخملی 4G می کند چند چیز را تغییر دهید اما این گوشی عمدتا یکسان است. خود را برای پول شما می شود گرفتن نسخه با 6 گیگابایت RAM و 128 گیگابایت حافظه داخلی (وجود یک اسلات کارت حافظه microSD برای گسترش آن). وجود دارد به نظر نمی رسد به یک نسخه با 8 گیگ رم.

نسل های قدیمی تر چیپ ست به معنی هیچ 5G, اتصال, از, البته, شارژ سریع نیز تحت تاثیر این مدل تنها پشتیبانی از QuickCharge 3.0 (15 W) به جای QC4 (25 W). شارژ بی سیم باقی می ماند در 9 W, ظرفیت باتری است که بدون تغییر یا (4,300 میلی آمپر).

LG Velvet 4G (with S845) will be available in Europe this week

توجه داشته باشید که در آلمان شما همچنین می توانید پیدا کردن LG مخملی 5G برای €600. 5G مدل در دسترس نیست در مجارستان, اما اگر شما می توانید از 4G یکی از شما دریافت رایگان دو صفحه نمایش و لوازم جانبی (برای سفارشات قرار داده شده قبل از اوت 2). کشورهای دیگر در اروپا به نظر می رسد به حمل تنها 5G مدل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب