سطح 3: بیرون رفتن و خرید گه و بقیه دولت coronavirus هشدار سطوح

جهان پر است از دلیلی شاد سیاه پوست بین نژاد های ساخت قابل اثبات نادرست است که هر کس شاش کردن. اما کدام یک هستید ؟

‘یک لبخند فقط یک اخم وارونه’ dickhead

این است که ظاهرا درست است اما به طوری که یک فرد فقط یک جسد که نمیرد هنوز رتبهدهی نشده است و هیچ کس می خواهد به شنیدن این که حکمت. وجود دارد ممکن است فقط کوچک تفاوت های فیزیکی بین دو چهرۀ اما وجود دارد یک جهان درد بین آنها, شما خوش سر و دست شکسن.

“این ممکن است هرگز اتفاق می افتد’ dickhead

چه جهانی همه گیر? بزرگ جدید افسردگی ؟ یک جناح راست دیکتاتور-سرحال مصرف بیش از جهان قوی ترین ارتش ؟ نگاه کردن از f**king پنجره dickhead. تنها راه این کلیشه می تواند تشویق کسی است که اگر در آن با اشاره به سری بعدی از عشق جزیره.

‘خنده و دنیا با شما می خندد’ dickhead

هر کسی که تا کنون به تماشای دوستان خود را با پیرزن می داند این است که یک بار از. خنده و جهان می گوید: “چه چیزی می خنده ؟ او چه می گویند ؟ این است که او به معنای به یک زن روسپی? او به نظر می رسد مانند یک. خود را بزرگ پاریس رفت و با یکی در ناپل در طول جنگ.’

‘رقص مثل هیچ کس تماشای dickhead

که رقص هنگامی که وجود دارد هیچ کس? به معنای واقعی کلمه نقطه رقص است که برای دیگران به آن را ببینید. ‘انجام هملت soliloquies مثل هیچ کس گوش دادن.’ ‘رنگ یک تصویر و سپس سوزاندن آن است. ‘به انت شاد مشاوره به افرادی که نمی خواهید آن را.’ همان چیزی که.

“هنگامی که زندگی به شما لیمو’ dickhead

شما f**king چیست ؟ من در حال حاضر نمی خواهم این همه, لیمو و در حال حاضر من به راه اندازی برخی از نوع آشامیدنی تولید روند ؟ و چه کسی لیموناد ؟ اجازه دهید من حدس می زنم همه twats که به من لیمو در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im