اجازه دهید اتمی لستر به مطمئن شوید که کامینگز نشان می دهد

نظریه پردازان توطئه بر این باورند که زمین مسطح است و 9-11 شد و کار در حال حاضر این ادعا که وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک ‘زن’.

تخت earthers که به اعتقاد ناسا و روشن فکران به توطئه برای گول زدن مردم را به باور که زمین کروی است در حال حاضر پیشنهاد شده است که زنان در واقع قادر به لذت بردن از رابطه جنسی.

تام بوکر گفت: “باور نمی کنم رسانه ها شستشوی مغزی. این بیماری همه گیر ساخته شده در امریکا وجود دارد هیچ منحنی در افق و زنان می تواند اوج درست مثل مردان.

“سازمان دیده بان کانال یوتیوب من. البته ما نمی کردم تمام حقایق در عین حال — آن را مانند هیلاری کلینتون قتل – اما شواهد قانع کننده که ارگاسم را قدرتمند و هیجان انگیز و واقعی است.

“من می دانم آن را سخت به این باور. چیزهای مانند کره زمین, تخت, در همه طرف احاطه شده توسط یک دیوار صعب العبور از یخ و حفاظت شده توسط یک گنبد قطبی مغناطیسی آشکار است. این بیشتر از یک کشش.”

Dr Francesca جانسون گفت: “ما سعی می کنید به نگه داشتن ذهن باز اما شواهد تجربی از میلیون ها نفر از زنان در سراسر جهان به شدت با اشاره به این که نادرست است.

“با این حال اگر کسی اثبات با اشاره به وجود زن ارگاسم یا حتی بهتر می تواند نشان دهد که چگونه برای رسیدن به چنین چیزی من خواهد بود بسیار علاقه مند به صحبت کردن به آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im