خیر Legion بازی های گوشی های هوشمند می گذرد از طریق 3C

لنوو یک گوشی هوشمند جدید به زودی یکی که حمل آن Legion بازی های نام تجاری. در ماه مه ما شاهد یک تیزر از این شرک

توسط BASHARIATEMROOZ در 13 خرداد 1399

لنوو یک گوشی هوشمند جدید به زودی یکی که حمل آن Legion بازی های نام تجاری. در ماه مه ما شاهد یک تیزر از این شرکت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از به بیرون درز مواد تبلیغاتی. لژیون های هوشمند پرنیان-محور دستگاه در نظر گرفته شده برای استفاده به صورت افقی.

گوشی های هوشمند در حال حاضر قدم از طریق چین 3C با شماره مدل L79031. تنها قطعه از اطلاعات ذکر شده از شماره مدل شارژر مشخصات, و آن را یک "5G تلفن همراه".

Lenovo’s Legion gaming smartphone passes through 3C

شارژر همراه با این دستگاه تنها می رود تا به 45W حتی اگر زودتر فکری پیشنهاد تلفن پشتیبانی خواهد کرد 90W شارژ. همچنین انتظار می رود که وجود خواهد داشت چند گونه از لژیون تلفن, اما این شرکت تایید کرد در ماه آوریل است که تمام مدل ها را 90W شارژ.

Camera and speakers placement Camera and speakers placement
قبلا به بیرون درز خیر Legion, تبلیغی, عکس

دیگر به بیرون درز مشخصات لژیون تلفن شامل یک 144Hz نرخ تجدید صفحه نمایش (با لمس نرخ نمونه برداری از 270Hz), UFS 3.0 حافظه داخلی LPDDR5 RAM, و در مرکز قرار می گیرد راه اندازی دوربین با 64MP اصلی تیرانداز و یک 16MP ultrawide واحد. وجود دارد همچنین یک دوربین جلویی با یک 20MP سنسور و دوربین جلو میآید از لبه بلند از تلفن اضافه می کند که به کل "با استفاده از تلفن وری" تم.

Lenovo Legion doesn't look like any other smartphone on the market Lenovo Legion doesn't look like any other smartphone on the market
خیر لژیون به نظر نمی آید مانند سایر گوشی های هوشمند در بازار

از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب