خیر لژیون را 90W شارژر می تواند به طور کامل پر کردن باتری در 30 دقیقه

Lenovo لژیون پرده برداری خواهد شد دو روز از در حال حاضر و آن را یک رکورد برای شارژ سریع. در حال حاضر قدرتمند ت

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 تیر 1399

Lenovo لژیون پرده برداری خواهد شد دو روز از در حال حاضر و آن را یک رکورد برای شارژ سریع. در حال حاضر قدرتمند ترین شارژر سریع است که Oppo را 65 وات سیستم. خیر بالا خواهد شد که با آن 90 W "Twin Turbo" سیستم.

این به طور کامل شارژ لژیون 5000 میلی آمپر باتری در 30 دقیقه ادعاهای آخرین تیزر از خیر. به عنوان با دیگر شارژ سریع تنظیم باتری است تقسیم به دو سلول به دو شارژ با سرعت.

Lenovo Legion's 90 W fast charger can fill its battery in half an hour
خیر لژیون 90 W شارژر سریع می توانید با پر کردن باتری آن در نیم ساعت

این شرکت به اجرا در 16 چک امنیتی به اطمینان حاصل شود که تمام قدرت باقی مانده تحت کنترل است. همچنین از آنجایی که این گوشی دارای دو USB-C پورت – یکی در "پایین" و یکی در "سمت" – شما می توانید هزینه در حالی که شما بازی صرف نظر از اینکه شما تلفن را به صورت عمودی یا افقی (لژیون بهینه سازی شده است به صورت افقی با استفاده از کدام طرف است "پایین" قابل بحث است).

Lenovo Legion Pro renders on JD.com Lenovo Legion Pro renders on JD.com Lenovo Legion Pro renders on JD.com
خیر لژیون Pro کدها در JD.com

Lenovo لژیون خواهد شد که 144 هرتز صفحه نمایش قدرتمند ترین سخنرانان از هر تلفن دو خطی لرزش موتور و یک pop-up دوربین عکاسی از خود در سمت طولانی از تلفن (پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که تلفن افقی). و از آن خواهد شد توسط یک پیکسل 865+ چیپ ست. بررسی بازگشت در روز چهارشنبه به صورت رسمی قیمت گذاری و راه اندازی اطلاعات.

منبع (به زبان چینی) | از طریقtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب