خیر لژیون تلفن خواهد شد همه چیز در مورد افقی تجربه تیزر نشان می دهد

Lenovo اولین بازی تلفن تحت لژیون تجاری بوده است این موضوع از یک مبارزه فکری, اما ما هنوز به تاریخ راه اندازی و یا مناسب مشخصات ورق از یک منبع رسمی.

امروز این شرکت Weibo مشخصات دیگر ارسال کوتاه, تیزر برجسته است که این گوشی به معنای عمل در جهت افقی. که در حال حاضر اشاره کرد با شایعات قبلی که نشان لژیون گوشی را یک pop-up دوربین عکاسی از خود در کنار و اصلی بورس در مرکز پانل پشتی.

طرح رابط کاربری لژیون تلفن را اضافی بهینه سازی برای حالت افقی با تنظیمات منو و زیر منوها باز کردن در هر دو طرف از صفحه نمایش.

که راه شما می توانید “حداکثر رساندن تجسم منطقه” و در حالی که گوشی احتمالا یک حفره یا سوراخ, آن را نیز می تواند لژیون گوشی بدون دوربین و یا شکاف در جبهه.

Lenovo Legion gaming phone leaks with radical design

ما در حال حاضر می دانیم لژیون تلفن را 90W شارژ گیم پد و لوازم جانبی خواهد رسید “بازی در حال تغییر مایع خنک کننده فن آوری”.

این تولید کننده همچنین ادعا می کند این گوشی را برای پیش افتادن از 600,000 آستانه در AnTuTu چیزی مدرن Snapdragon 865-صفحه گوشی هنوز مبارزه – Mi 10 نرم افزار می تواند به عنوان بالا به عنوان 593,769.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>