خیر لژیون گوشی به طور رسمی در آینده در جولای 22

روز چهارشنبه کوالکام رسما اعلام کرد به روز رسانی افزایشی به خود بالا پایان چیپ ست. گل میمون 865+ در حال حاضر تایید شده برای استفاده در دو بالا پایان بازی گوشی های هوشمند – Asus ROG تلفن 3 و خیر لژیون تلفن.

خیر در حال حاضر اعلام کرد که گوشی هوشمند جدید خواهد رسید و در جولای 22 – همان روز به عنوان Asus ROG تلفن 3 برنامه ریزی شده اعلام تاریخ. اطلاعات عمومی ساخته شده بود در خیر Weibo رسیدگی از طریق یک تیزر جدید. تلفن اعلام خواهد شد در 7:30 PM پکن زمان.

Lenovo confirms July 22 launch date and will feature Snapdragon 865+

جدید Snapdragon 865+ به ارمغان می آورد 10% clock-افزایش سرعت نخست CPU core و کمی اورکلاک GPU. نیز وجود دارد پشتیبانی از Wi-Fi 6E, بلوتوث, 5.2 و پشتیبانی رسمی برای 144Hz نرخ تجدید صفحه نمایش. Lenovo لژیون انتظار می رود که به یک صفحه نمایش از همان روز کردن رای.

همانطور که در گزارشهای قبلی و شایعات Lenovo Legion یک صفحه نمایش FHD+ رزولوشن صفحه نمایش با یک لمس نرخ نمونه برداری از 270Hz. وجود دارد 16GB LPDDR5 RAM و 512GB از UFS 3.1 سازی در دو. نیز وجود دارد یک بد بو جدید را در طراحی لحاظ قابلیت استفاده با یک چشم انداز ترجیح داده و رابط.

هنگامی که در 22 ژوئیه در سراسر رول, Lenovo لژیون خواهد بود رفتن سر به سر با Asus ROG تلفن 3 – مجموعه اعلام می شود تنها چند ساعت از هم جدا.

منبع • از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de