خیر لژیون می رسد برای قبل از سفارش های کلیدی مشخصات تایید

Lenovo Legion بازی گوشی پرده برداری خواهد شد در جولای 22 و امروز هفت روز پیش از راه اندازی گوشی برای قبل از سفارش/رزرو در چین است. صفحه فرود در Lenovo وب سایت شامل برخی از مشخصات این گوشی – پیکسل 865+ چیپ ست و فوق العاده سریع شارژ بی سیم.

ما در حال حاضر می دانیم که تلفن در حال رفتن به یک افقی گرا gaming-محور گوشی و زیبایی شناسی تصاویر تایید قبلی نشت. دستگاه را اواسط قاب معماری برای گرفتن بهتر و خنک کننده و خواهد آمد با یک دوم USB-C پورت در سمت طولانی پس از کابل است که همیشه از راه.

Promo images on: Screen refresh rate
Promo images on: Dual X-Axis linear motor
Promo images on: 90W charging
Promo images on: Internal architecture

تصاویر تبلیغی در: صفحه نمایش نرخ تجدید • * * * دو محور X موتور خطی • 90W شارژ • معماری داخلی

داشتن دو USB-C پورت اجازه خواهد داد که خیر را به شما معرفی 90W فلش سوپر شارژ که باید بالا تا به طور همزمان هر دو سلول های قدرت است که گفت: به مجموع ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت. معماری از تلفن نیز دو محور X موتور خطی برای ارتعاش در حالی که صفحه نمایش به ارمغان بیاورد 144 هرتز سرعت رفرش ارائه بازی پشتیبانی از آن است.

قیمت گذاری باقی می ماند این سوال بزرگ در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان اگر خیر در حال رفتن به راه اندازی یک با تخفیف نسخه توسعه یافته با یک حامل خاص و یا عمده بازی شریک درست مثل Asus و Tencent را با ROG تلفن دوم در چین است.

منبع 1 • منبع 2 (هر دو در چین) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im