خروج کیسه های خرید غیر بستهای برای سه روز و چیزهای دیگر شما دیگر زحمت انجام

به عنوان مستند برطرف شد به وضوح هیچ مسئله مهمی وجود دارد و به هر دلیلی برای خوشنودی است. در اینجا برخی از چیزهایی که هر کس را متوقف کرده است و در حال حاضر انجام COVID-19 بسته بندی فرستاده شده است.

کل مصرف نمی خرید از کیسه چیز

خدا می داند آنچه که در مورد بود اما کسی در اینترنت گفت: ما باید آن را انجام دهد. حال اگر کمی از بستنی ذوب بر روی کیسه های خود را در راه بازگشت از Sainsbury شما فقط می توانید لیسیدن آن را با خیال راحت.

ماندن ‘یکی iwonder’ به دور از مردم دیگر

ما آن را برای حدود 10 روز قبل از نادیده گرفتن آن است که احتمالا بیش از کافی است. در حال حاضر آن را بیشتر شبیه به نیم الکساندر آرمسترانگ, راست?

شستن دست های خود را برای 20 ثانیه

این است که تا پیش از آن احساس باستانی به عنوان تصویری کاست. ما آن را انجام داد و آن را نمی هیچ تفاوت را احتمالا. بهترین روش برای فراموش کردن آن و بازگشت به پنج دوم شستشو پس از رفتن به مغازه ها دوباره. یا فقط سریع دست مالیدن بر روی شلوار خود.

پشتکار زیر روزانه دولتی مشاوره

وجود دارد در گذشته شده است برخی از هدایت روشن از دومینیک کامینگز – رعایت قوانین تا زمانی که ناراحتی شما در برخی از راه. همچنین روزانه جلسات خسته کننده با هنکاک و Ersin انجام آنها را در همه زمان ها. چگونه در مورد برخی از وبلاگ به موسیقی جاز آن ؟ ورنون کی یا شل زنان است.

ناله در افراد جوان برای رعایت نکردن فاصله اجتماعی

در واقع, هیچ, اجازه دهید این کار را انجام اگر آنها سوار دوچرخه خود را در گروه های سه. این یک سرگرمی جدید برای whingers و نه مثل رفتن به باغ مرکز که به طور کامل امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im