به بیرون درز شماتیک اچ تی سی Desire 20 نرم افزار نشان می دهد که چهار دوربین و نام تجاری برای اولین بار پانچ سوراخ

HTC به طور کامل کاهش یافته است خاموش چهره زمین - @evleaks فقط یک شماتیک از HTC Desire 20 نرم افزار طراحی و کد

توسط BASHARIATEMROOZ در 11 اردیبهشت 1399

HTC به طور کامل کاهش یافته است خاموش چهره زمین - @evleaks فقط یک شماتیک از HTC Desire 20 نرم افزار طراحی و کد آن نام "بیمو". هنگامی که آن را به طور رسمی پرده برداری کرد این تبدیل خواهد شد به اولین گوشی HTC با پانچ سوراخ دوربین.

که گفت:, تلفن نمی دهد به دیگر روند مدرن نگه می دارد و صفحه نمایش آن مسطح است. و اگر این شماتیک دقیق است ناهنجاری خواهد بود خوش نازک (حتی بیشتر چشمگیر است که سمت و بالا/پایین ناهنجاری در واقع حتی برای یک تغییر).

HTC Desire 20 Pro (leaked schametic)
HTC Desire 20 Pro (به بیرون درز schametic)

چهار دوربین در پشت ما را به یاد Oppo را Reno3 گوشی که مشابه دو سطح دوربین های جزیره با دو فلش LED را به سمت. کوچکترین لنز در پایین است که به احتمال زیاد یک سنسور عمق در حالی که عملکرد سه تن دیگر از حدس و گمان است. متوجه عقب نصب شده fingerprint reader – این یک mid-range دستگاه و آن را نگه می دارد چیزهای اساسی است.

از جمله این چیپ ست یک Geekbench نتیجه امتیاز به یک پیکسل 660 (یا 665) که متصل به 6GB رم و زد اندروید 10.

آن دیده نمی شود روی شماتیک اما یکی leakster ادعا می کند که HTC Desire 20 Pro یک جک هدفون 3.5 mm. ما مطمئن نیستید که چگونه همه این راستا با مدیر عامل جدید این برنامه به هدف بالا تولید ناخالص داخلی در بازار, اما ما می خواهم لذت بردن از دیدن جدید مدل HTC همه یکسان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب