قلعه بادی در یک نگاه

وسعت قلعه بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع با مخازن متعدد آب است که در سنگ کنده شده و پناهگاه زیرزمینی آن با عمق ۴۱ پله

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

وسعت قلعه بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع با مخازن متعدد آب است که در سنگ کنده شده و پناهگاه زیرزمینی آن با عمق ۴۱ پله به صورت تونلی از سنگ کنده شده و به زیر قلعه هدایت میشود. سردر شمالی قلعه که اکنون در کنار کوچه تنگی متصل به شهر خمیر جای دارد، به صورت شکوهمندی از سنگ و گچ و به سبک قلعههای اروپایی ساخته شدهاست. قلعههایی با قدمت و سابقه بیشتر در این محل وجود داشته که بر اثر حوادث طبیعی از بین رفتهاند. در زمان همه گیری کرونا در این پارک بادی تمامی قوانین بهداشتی به دقت رعایت شد و بخشهای مختلف پارک در بازههای زمانی معین ضدعفونی میشدند. قلعه بادی امکان داشتن پرش و جامپینگ را مهیا می سازد و در تمامی مکان ها قابل اجرا می باشد. بعد از پهن کردن قلعه کودک پمپ باد را آماده کنید، لازم به ذکر است برای باد کردن جامپینگ کوچک نیاز به دستگاه بادی مخصوصی دارید، به همین منظور می توانید از پمپ های بادی شرکت اینتکس استفاده کنید. شهر دبی امکانات لوکس و جاذبههای گردشگری بسیار متنوعی برای خانوادهها دارد و هر روز هم بر تعداد این جاذبههای شگفت انگیز و مهیج افزوده میشود، قلعه بادی در دبی یکی از آخرین نمونههای این موضوع است.

پپا و خانوادش به قلعه بادی رسیدند. از این رو این قلعه بادی بی نقص و حرفه ای است و متناسب با نیاز و روحیات کودکان طراحی و تولید شده است. این قلعه بادی تشکیل شده از بخش گرد سطح که ساختاری مواج دارد و دارای قابلیت نرمی و طبی بودن می باشد. قلعه بادی بدنه ای منحصر به فرد دارد که از ضخامت زیاد تشکیل شده است. قلعه بادی محصولی منحصر به فرد است که مورد توجه و علاقه عده زیادی از افراد قرار گرفته است و می توان نسبت به خرید و استفاده از آن اقدام نمود. قیمت ارزان و به صرفه نسبت به محصولات مشابه و نصب سریع و آسان و طراحی زیبا و منحصر به فرد از دیگر مزیت های قلعه های بادی شرکت اینتکس به شمار میروند . ما در خیمه صالح بهترین موتور های بازار را با مناسبترین قیمت را به شما ارائه می کنیم. قیمت سرسره بادی در سایت ها و فروشگاه های مختلف شاید بسیار بالا به نظر برسد. جنس بدنه قلعه بادی سرسره دار بست وی و دیواره ها و کف قلعه کاملا بادی بوده و به راحتی قابلیت نصب و راه اندازی دارد .

در کناره ها چندین حلقه بادی و در بالای قلعه بادی یک توپ برای سرگرمی بیشتر کودک طراحی و ساخته شده است تا کودک به راحتی در قلعه های بادی سرگرم بازی شود .قابلیت پر و خالی شدن با انواع پمپ باد برقی , پمپ دستی , پمپ پایی شرکت های اینتکس و بست وی را دارد . اگر شادی و تفریح کودک خود برای شما اهمیت زیادی دارد و وقت کافی برای رفتن به شهربازی را ندارید، میتوانید با مراجعه به سایت اورجینال لند قلعههای بادی با کیفت و مقرون به صرفه را خریداری کرده و لحظات شاد و خاطره انگیزی را برای کودک خود رقم بزنید. دسترسی با وسایل نقلیه عمومی: نزدیکترین ایستگاه مترو به این شهربازی، ایستگاه ترمینال جنوب است و با اندکی پیادهروی میتوانید خود را به پارک و شهربازی برسانید. شما میتوانید کودک خود را در طول خرید به این مجموعه بسپارید و با خیالی آسوده، کارهای خود را از جمله خرید انجام دهید. داشتن اطلاعات کافی در خصوص این محصول و خرید آن لازم و ضروری است که برخی از این اطلاعات در ادامه ذکر شده است.  This con​te nt has been gen​er ated ᠎by GSA C ontent Generator  DEMO!

همچنین اعتقاد بر این است که این مکان، قلعه ساختگی سر لنسلوت، باغ شادی است. مامان خوکه:بابابزرگ خوکه،ما داریم شما رو از قلعه ی بادی میبینیم. مامان خوکه:میدونم. ما میتونیم بهشون زنگ بزنیم. پپا:مامان بزرگ و بابا بزرگ دارن به ما دست تکون میدن! به ما دست تکون بدید! جورج داره به مامان بزرگ و بابا بزرگ دست تکون میده. پپا:جورج خنگ. مامان بزرگ و بابا بزرگ انقدر از تو دور هستن که نمیتونن ببینن تو داری براشون دست تکون میدی. برخی از گردشگران ممکن است که به تماس بدن با آب علاقه ای نداشته باشند و از رها شدن در اعماق دریا ترس را احساس کنند. یکی از خاص ترین تفریحات کیش، اسکی روی آب است که اوج هیجان و نشاط را به شرکت کنندگان منتقل می کند. و در نهایت تشکر فراوان از تیم فوق العاده و دوست داشتنی طاقچه که همواره اهداف متعالیشان نشان از فرهنگ صحیح و حرفه ای بودن تیم میدهد و مخاطبی که فقط میتواند با وفادار ماندن قدردانی خود را نشان دهد? لحظه تلخ جان باختن کودک هنگام بازی روی قلعه بادی را ببینید به دنبال وزش باد شدید، یک قلعه بادی در جنوب چین که به زمین متصل نبود، ناگهان بلند شد و دختربچهای که داخل آن مشغول بازی بود را با خود برد.

آخرین مطالب