یک زن پر مستند روز معاشقه آنلاین است که واقعا استثنایی تعداد خرما به انتظارنشسته بودند تا زمانی که همه این است که بیش از.

اما برادفورد در سن 26 شروع aimlessly از معاشقه یک ماه پیش و در حال حاضر بیش از 26 هزار مرد تفکر آنها بر روی یک پست قرنطینه چیز.

او گفت: “بعضی از آنها گرفته بافتنی دیگران باغبانی. انتخاب من برای پر کردن وقت توسط پیام کوتاه بسیاری از مردان در یک اهل تفریح و بازی با راه.

“آن را مانند یک کار تمام وقت در این نقطه است. در صبح من بیش از همه آتش زنه و بعد از ظهر من به سرهم بندی کردن و لولا خاک.

“من با بهره گیری از توجه داده شده است که ما نمی توانیم هر گونه تماس فیزیکی در حال حاضر, اما همچنین من کمی نگران است که زمانی که مستند است بیش از من قول داده تاریخ به اساسا جمعیت استوک-آن-ترنت.

“حتی در سه تاریخ یک روز آن را می خواهم من 24 سال است. من ممکن است مجبور به پاسخگویی به همه آنها را در همان زمان مانند برخی از نوع از نمایشگاه رویداد. ممکن است من overcommitted خودم.”

تام لوگان در سن 31 گفت: “من نمی توانم صبر کنید تا ببینید اما برای واقعی است. من فکر می کنم ما یک ارتباط واقعی. او برنامه ریزی من برای آگوست 2029?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im