قاضی رد توییتر طرح دعوی در دادگاه است که به دنبال آشکار دولت نظارت درخواست

یک قاضی فدرال حکم داد که توییتر نمی تواند فاش نظارت درخواست های دریافت شده از دولت آمریکا پایان دادن به نبرد ق

توسط BASHARIATEMROOZ در 30 فروردین 1399

یک قاضی فدرال حکم داد که توییتر نمی تواند فاش نظارت درخواست های دریافت شده از دولت آمریکا پایان دادن به نبرد قانونی که شش سال به طول انجامید, رویترز گزارش داد. قاضی ایوان گونزالس راجرز در او نوشت که توییتر درخواست به فاش کردن بخشی از آن پیش نویس گزارش شفافیت "خواهد بود به احتمال زیاد منجر به قبر و یا قریب الوقوع آسیب به امنیت ملی است."

توییتر شکایت وزارت دادگستری در سال 2014 با این استدلال که حق آزادی بیان بودند که تجاوز از آن ممنوع شده بود از آشکار تعدادی از نظارت دولت درخواست آن را دریافت.

در حالی که چندین شرکت دیگر از جمله گوگل و Facebook, توافق با دولت آمریکا در اوایل سال 2014 برای شکستن امنیت ملی درخواست در گسترده numbers, توییتر گفت که اندازه گیری کافی بود. "اجازه دادن به توییتر و یا هر گونه دیگر مشابه واقع شرکت تنها به افشای امنیت ملی از درخواست در عرض یک بیش از حد وسیعی به طور جدی تضعیف می کند هدف از شفافیت" توییتر سیاست مدیر جرمی Kessel نوشت: در آن زمان.

در بیانیه ایمیل به آستانه در شنبه توییتر سخنگو گفت: این شرکت بود "نا امید" با تصمیم دادگاه اما که آن را همچنان به مبارزه برای شفافیت و اضافه کرد که "آزادی بیان سنگ بنای چرا ما وجود داشته باشد."

"ما اعتقاد داریم آن را حیاتی است که دیدن این خواسته های ما را دریافت و نحوه کار ما به اعتصاب تعادل بین احترام به قانون محلی حمایت از مردم توانایی پرینت و حفاظت از مردم را از آسیب" سخنگوی گفت.

به روز رسانی آوریل 18th, 10:27 ET: اضافه شدن نظر از توییترtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن