iQOO 3 5G ترانسفورماتور نسخه محدود اعلام کرد

iQOO پرده برداری از iQOO 3 5G در ماه فوریه در سه رنگ – آتشفشان نارنجی گردباد سیاه و کوانتومی نقره ای. امروز گوشی چینی ساز به ارمغان آورد یک نسخه ویژه از iQOO 3 5G به نام iQOO 3 5G ترانسفورماتور نسخه محدود.

این iQOO 3 5G ترانسفورماتور نسخه محدود سهام داخلی به طور منظم iQOO 3 5G اما می آید با یک Autobots آرم در پشت زیر که آرم شرکت و تا سمت راست و بالا در کنار دوربین های متنی است که بار خوانده شده “هیولای درون”.

پشت پنل دارای فیبر کربن نگاه کنید که به احتمال زیاد فقط یک رنگ خاص شغلی زیر شیشه. رینگ L شکل چهار ماژول دوربین باید طلایی رنگ لهجه درست مثل فریم و حجم چوب زیر گهواره با دکمه پاور در سمت راست رنگ شده با رنگ نارنجی.

iQOO 3 5G Transformers Limited Edition
iQOO 3 5G Transformers Limited Edition

iQOO 3 5G ترانسفورماتور Limited Edition

این iQOO 3 5G ترانسفورماتور نسخه محدود اجرا می شود اندیشه 10-بر اساس iQOO UI خارج از جعبه اما آن را همراه با آیکون های ویژه ای تصاویر پس زمینه و “تعاملی رابط” سفارشی برای ترانسفورماتور تم.

iQOO 3 5G Transformers Limited Edition announced

علاوه بر این ترانسفورماتور Limited Edition می رسد در یک ویژه خرده فروشی جعبه که شامل یک ترانسفورماتور مارک مورد محافظ و شارژر.

iQOO 3 5G Transformers Limited Edition announced

این iQOO 3 5G ترانسفورماتور Limited Edition می آید در یک 12GB/128GB پیکربندی خواهد شد و در فروش در چین شروع ژوئن 1, که آن هم در زمانی که ما می خواهید به دانستن قیمت آن است.

نسخه معمولی با همان پیکربندی حافظه است که در قیمت CNY3,798 ($535/€490), اما ما فرض ترانسفورماتور نسخه محدود خواهد فرمان حق بیمه.

شما می توانید سر را در اینجا به عنوان خوانده شده در عمق نوشته بررسی منظم iQOO 3 5G به دانستن همه چیز در مورد آن.

منبع 1 منبع 2 (هر دو در چین) | از طریق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>