آیفون SE teardown: چه اتفاقی می افتد زمانی که شما قرار داده آی فون 8 مادربرد به آیفون SE?

آی فون جدید SE (2020) است که در فروش امروز و اوایل teardown نشان می دهد که شباهت های بین این و آیفون 8.

از “جیانگ Teardown” تصویری ارسال شده توسط Wenzhou Ao Technololgy در یوتیوب (این کانال را نام ترجمه شده است از ماندارین). در این ویدئو آی فون جدید SE است پاره در کنار آیفون 8 برای برجسته کردن تفاوت است. اگر چه تصویری است که در ماندارین, انگلیسی نوشتن شرح تصاویر و در دسترس هستند.

گوشی فقط به عنوان آسان به عنوان آی فون 8 با سختی هر گونه حرارت مورد نیاز برای نرم کردن چسب نگه داشتن صفحه نمایش در محل. یک بار حذف نمایش در می آید به غیر از قاب و برگزار می شود توسط همان کابل روبان به عنوان آی فون 8. پس از بازرسی آن را سخت و حتی بگویید که تلفن است که از داخل است.

کنار باتری و چیدمان اجزای یکسان بین دستگاه های. مجری به ذکر است که مونتاژ صفحه نمایش به نظر می رسد جهانی و نصب آیفون SE صفحه نمایش بر روی جدا فون 8. معلوم می شود آنها همان بخشی است.

طرح از مادربرد است و حتی دقیقا همان طوری که تلاش شده بود به مبادله SE مدیره که از آیفون 8 و قلاب آن را به ببینید که اگر آن کار می کند. اولین مانع این است که کانکتور باتری متفاوت است در SE – آن را شبیه به کانکتور باتری از آی فون 11. بنابراین او حذف باتری جدید و جایگزین آن را با یکی که قدرت فون 8 مدیره.

گوشی های هوشمند تا به طور معمول. به یاد داشته باشید در این نقطه وجود دارد فون 8 منطق هیئت مدیره بود که مجهز به یک آی فون SE. صفحه نمایش بلندگو و لمسی موتور همه کار کاملا. اما تفاوت شروع به نشان می دهد زمانی که او باز می شود در برنامه دوربین. دوربین اصلی کار نمی کند اما جلوی یکی در حال کار با مسائل.

اکثر قطعات در آی فون SE به طور مستقیم انجام از آیفون 8. زمان انتشار آن است که یک راه استراتژیک برای اپل به صرفه جویی در پول در اجزای آن در حال حاضر تولید شده است برای سال ها.

از طریق 1 • 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید