امروز اپل شروع به گرفتن قبل از دستور برای آی فون جدید SE آن پرده برداری کرد در اوایل این هفته. قبل از سفارشات رفت و زندگی در آمریکا و بیش از 40 کشور دیگر و سرزمین. این قبل از دستور را قرار است شروع به حمل و نقل در دقیقا یک هفته از امروز در مارس 24.

اما اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است قرار داده و در خود را قبل از سفارش در ایالات متحده, شما در واقع باید بیشتر انتظار انجام دهید تا زمانی که خود را با نام تجاری جدید آی فون SE شما می رسد. چرا که تاریخ تحویل در حال حاضر تضعیف به اوایل ماه مه در این نقطه و بدیهی است که ممکن است حتی بیشتر در آینده چند ساعت یا چند روز.

iPhone SE pre-orders start, delivery dates quickly slip to early May in the US

این به این معنی آی فون جدید SE به نظر می رسد می شود بسیار محبوب به خصوص در ایالات متحده است. پس از آن دوباره ما نمی دانیم که دقیقا چه اپل اولیه سهام برای دستگاه بود و پس از آن نیز ممکن است فقط یک مورد کافی عرضه است. هر آنچه در واقعیت اگر شما می خواهید آی فون SE شما نیز ممکن است سریع عمل می کنند که قبل از سفارش.

همه چیز به نظر می رسد کمتر شدید در دیگر نقاط جهان که در آن حمل و نقل برآورد مارس 24 هنوز در حال نشان داده شده در اپل فروشگاه های آنلاین.

آیفون SE است که در واقع یک آیفون 8 که مجهز به آخرین چیپ A13 و بهبود یافته نرم افزار دوربین. آن را در ارائه و سیاه و سفید و قرمز است. برای قیمت گذاری دقیق اطلاعات ما را بررسی کنید مبین پست.

منبع 1 | منبع 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im