آیفون SE (2020) می شود پاره کردن در فیلم

آی فون جدید SE (2020) بوده است صحبت از شهر همیشه از آن رونمایی شد در اواسط ماه مارس و مقرون به صرفه ترین گوشی

توسط BASHARIATEMROOZ در 17 اردیبهشت 1399

آی فون جدید SE (2020) بوده است صحبت از شهر همیشه از آن رونمایی شد در اواسط ماه مارس و مقرون به صرفه ترین گوشی در این شرکت فهرستی است که به وضوح به گرفتن مقدار زیادی از توجه فروش-عاقلانه نیز هست. آن را حس می کند - آن را به یک ترکیب جالب از آخرین چیپ ست زوج با یک پوسته است که چند سال است همه برای یک قیمت بسیار خوب (حداقل با توجه به این که آی فون).

ما در حال حاضر دیده می شود آن را تحت teardown توسط iFixitو امروز وقت آن است برای JerryRigEverything's نسخه های که در آن شما را وادار به دیدن آنچه آن را مانند در داخل آی فون جدید SE.

آیفون SE (2020) عدالت به خود آی فون 8 انیمه اعتبار برای بیشتر قسمت ها. به نظر می رسد همان در خارج, اما آن را نیز بسیار مشابه در داخل است. بسیاری از قطعات قابل تعویض هستند بین این دو از جمله صفحه نمایش (اگر چه شما در حال گرفتن 3D Touch به عقب اگر شما مبادله خود SE پنل برای یکی که بود برای آیفون 8). باتری دارای یک رابط های مختلف هر چند حتی اگر آن را به همان اندازه دقیق و ظرفیت. به شکل.

وجود دارد یک تن از پیچ های مختلف در اندازه ها و اشکال در آی فون SE بنابراین شما نیاز به حداقل چهار پیچ گوشتی برای باز کردن همه آنها را. چرا ؟ شاید اپل فقط دوست دارد به نگه داشتن چیزهای جالب برای تعمیر آن مغازه کارگران و کسانی که در حال تبادل نظر و فکر.

اگر شما آن را به بخش دوم این ویدئو شما می توانید یک جایزه teardown از Taptic موتور محرک های خطی در داخل آی فون SE (2020) افشای آن کویل مس و آهن ربا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im