آیفون 12 Pro Max طراحی به طور کامل نشان داد از طریق به بیرون درز CAD ارائه

حتی اگر اپل قرار است به آن معرفی آیفون جدید صف این سپتامبر ساز گوشی های هوشمند است که تصور می شود در حال حاضر انجام می شود با طراحی و یا حداقل نزدیک بودن همین و خوشبختانه کسی رو نگه دارید از CAD کدها به صورت ظاهرا به نام iPhone 12 Pro Max.

iPhone 12 Pro Max design fully revealed through leaked CAD renders

جدید CAD ارائه فاش کردن بسیاری از طراحی جدید تغییرات اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید که طراحی شما ببینید در اینجا این است که حدود 70 درصد به پایان رسید. هنوز هم وجود دارد برخی از کار انجام می شود با دوربین عقب دادن و شکاف.

iPhone 12 Pro Max design fully revealed through leaked CAD renders

به هر حال بقیه جزئیات تصور می شود دقیق و نقشه ها در خط با آنچه که شایعات می گویند تا کنون – iPad Pro-مانند به نظر می رسد با لبه های صاف. آن را نیز به ما یادآوری می کند کمی از آیفون 5s طراحی بیش از حد.

صفحه نمایش را به طور قابل توجهی نازک تر ناهنجاری در اطراف 0.9 نازک تر از آنهایی که در حال حاضر و شکاف اگر نهایی خواهد بود نی نی گسترده تر از یک در وان پلاس 6 برای مرجع اما هنوز کوچکتر از یکی امروز. این اجازه می دهد برای بزرگتر صفحه نمایش – 6.7″ اما بدن را کمی بلندتر و گسترده تر بیش از حد.

در حال حاضر تشکیل یک مربع شکل برای آن چهار دوربین نصب آیفون 12 Pro Max شامل یک سنسور LiDAR و همچنین, اما ممکن است آن را می چرخاند متفاوت به عنوان ما در حال حاضر اشاره کرد. دوربین ترتیب هنوز نهایی نیست.

و در نهایت پنجره مشبک بلندگو اتخاذ خواهد شد نگاه های مختلف در حالی که بلندگوهای خود را دریافت کنید 10 تا 15 درصد دست انداز در بلندی.

آن را بسیار عظیم نشت این یکی و با توجه به این که منبع CADs ادعا می کنند که این طرح نهایی نیست بنابراین ما نشان می دهد شما نمی نگه داشتن نفس خود را به عنوان برخی از اطلاعات ممکن است تغییر قبل از راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید