آیفون 12 قیمت گذاری نشت - هیچ 5G حق بیمه

ما در حفظ و گرفتن بیت ها و قطعه از آیفون آینده 12 صف - از جمله تقریبا به پایان رسید طراحی و برخی مشخصات. ما در

توسط BASHARIATEMROOZ در 12 اردیبهشت 1399

ما در حفظ و گرفتن بیت ها و قطعه از آیفون آینده 12 صف - از جمله تقریبا به پایان رسید طراحی و برخی مشخصات. ما در حال حاضر اولین سرنخ در مورد قیمت گذاری به عنوان به خوبی.

بیایید شروع با حق بیمه ، آیفون 12 نرم افزار با 6.1 اینچ صفحه نمایش خواهد شد فروش برای $999 در حالی که آی فون 11 Pro Max جانشین عظیم 6.7 اینچ صفحه نمایش را بپرسید $1,099. است که دقیقا به اندازه پیشینیان خود را هزینه.

iPhone 12 pricing leaks, no sudden price hike because of 5G

شایعه بودجه اواز یا موسیقی دو نفری و یا به عبارت دیگر آی فون 11 جانشین با 6.1-صفحه نمایش اینچ و کوچکتر نوع شامل 5.4 اینچ قطر خواهد بود در قیمت $749 و $649 بود. و این مهم است که توجه داشته باشید که این دو مدل هنوز هم گرفتن که 5G پشتیبانی و به رخ کشیدن OLED صفحه نمایش بیش از حد. دو دوربین نصب setups نیز در این فهرست است.

iPhone 12 pricing leaks, no sudden price hike because of 5G

البته این قیمت ممکن است تغییر قبل از راه اندازی, اما اگر آن را می شود درست است ما شاهد برخی بسیار مناسب و معقول قیمت گذاری تا آنجا که گوشی های هوشمند اپل بروید. در این سال ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در قیمت برخی از اندروید flagships که به دست آورده 5G پشتیبانی می کند اما به نظر می رسد اپل قصد ندارم به هزینه اضافی برای این ویژگی.

این منابع همچنین اضافه کردن که ما باید انتظار همراه برای رسیدن به بعد از این سال به دلیل COVID-19 شیوع و ما ممکن است آنها را مدتی در اکتبر-نوامبر قاب زمان.

منبعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب